Єдина Країна! Единая Страна!

Позивний «Поляк»

9

Зустріч з кадровим офіцером 30 окремої механізованої бригади відбувається на вокзалі, поки у нього є година перед відправкою на передову. Позивний «Поляк» він отримав за те, що вільно спілкується польською мовою. «Поляк» служить в інженерних військах, саме на ньому і таких як він тонка, ювелірна робота - мінування та розмінування об'єктів, підготовка фортифікаційних укріплень, і не тільки.. Зазвичай, не часто бачиш таких кадрових офіцерів: стрункий, підтягнутий, ерудований, відданій своїй справі і надзвичайно скромний. «Поляк» сам з родини військових і, дивлячись на таких людей, розумієш, що є династії військових, де поняття честі і гідності передається з покоління в покоління. Як каже «Поляк», він людина професії, для нього не має дембелю, є поставлені задачі, робота, яку треба виконати якнайкраще.
Взагалі, основні задачі у його підрозділу з розмінування, а так вся техніка працює на фортобладнання позиції, щоб техніку закопати так, щоб тільки башта крутилась, щоб люди себе нормально почували, десь бліндаж завалило снарядами, треба допомогти. Основне, звичайно, розмінування та встановлення мінних полів.

Забезпечення.

«Поляк» розповідає що зараз техніка поки є, але треба розуміти, що це перша лінія оборони, і тому її постійно підбивають, вона як в тирі мішень стоїть, це треба розуміти.

В основному стараються швидко виконати поставлену задачу, як би складно не було, обдумують, як з мінімальними ризиками для життя її виконати.

Для цього теж треба мати злагоджений колектив, мати стержень, так поставити себе в колективі, щоб всі ефективно працювали, і щоб людей налаштувати доброзичливо до себе, розповідає «Поляк».

Взагалі, коли слухаєш, як цей молодий 23-річний хлопець говорить про необхідність чітко і ефективно виконати свою роботу, як би не було важко, вміння швидко приймати рішення, про те, як можна просто терміново поїхати виконувати задачу, а по приїзді побачити, що в твою палатку прилетів снаряд, і ти за щасливим збігом обставин був відсутній, як відрізняється справжній бій від реконструкції і спецефектів, як радіють за товариша з серйозним пораненням, коли він одужує і одружується - ще сильніше усвідомлюєш, що це стосується кожного з нас, це наша спільна війна, і не можна закриватись від реальності, від одногрупників, знайомих чи сусідів, які зараз на передовій...

За годину нашої зустрічі, «Поляк» розповів мені ще багато цікавих історій, і ми Вам обов’язково про них ще напишемо, але зараз хочемо озвучити нагальні проблеми підрозділу.

Головна проблема, це зовсім старі міношукачі. З ними в рази важче виконувати завдання з розмінування.

Тому ми, з Вашою допомогою маємо намір придбати для підрозділу «Поляка» військовий міношукач Vallon VMC1 вартістю 3000$, щоб хлопці могли і надалі виконувати бездоганно свої завдання!

Працюємо?

Julia Aquarius

Отчеты:

2016-2017

2014-2015Подписывайтесь на нас: