Єдина Країна! Единая Страна!

Провокація чи ціленаправлений обстріл

20

Поки в Мінську укладають домовленості про чергове перемир’я, в яке вірять лише представники Тристоронньої контактної групи, бойовики доводять зовсім протилежне.

Сьогодні о 9:00 з підконтрольного терористам міста Ірміно, на Луганщині, по позиціям українських військ в районі міста Попасна працював «Град». Ворог не ховається, а цілком впевнено випускає снаряди в наш бік.

Командир 9 батальйону 59 бригади, бійці якої розташовані на позиціях біля Попасної, вважає, що по його батальйону обстріл здійснювався провокативно.

«Було шість залпів. Три прилетіло до нас. Від наших позицій розриви були у сотні метрів. Але наш особовий склад встиг заховатися. Немає постраждалих і загиблих. Усі цілі», - повідомив комбат.

Проте, він впевнений, що ціленаправлено ворог бив по 11 батальйону, бо решта снарядів впали посеред їхніх позицій. Та командир 11 батальйону розповів, що, на щастя, і в нього всі бійці цілі та неушкоджені.

Нашим хлопцям заборонено відкривати вогонь у відповідь. І поки штаб АТО заявляє про готовність ЗСУ у будь-який момент дати відсіч, все, що можуть хлопці – це встигнути заховатися.

Щастя, що цього разу, чи-то провокація, чи-то спланований обстріл обійшовся без втрат з нашого боку. Але, отак «свято наближається» – комусь чергове «припинення вогню», а комусь ховатися від смертоносного «Граду».

Дар'я Бура

Отчеты:

2016-2017

2014-2015Подписывайтесь на нас: