Єдина Країна! Единая Страна!

На фронті ще залишились позиції, де тепловізор життєво необхідний.

Авдіївка тепловізор.

Позаду них мінне поле і Авдіївка, попереду – ліс.

Вже за 400 метрів «погані хлопці», як їх називає командир взводу. А ті доводять це обстрілами сусідніх позицій – шахти Бутівка.
На «Бутівці» воюють щодня, у будь-який час . Хлопцям в лісі, можливо, трохи більше пощастило – по ним не стріляють так часто і сильно. До них лише підкрадаються і тоді можуть зарядити зі стрілкової зброї. Між нашими і ворожими позиціями немає сірої зони, їх розділяє тільки цей ліс. Тут вони і вдивляються поміж дерев, чи не йде хтось небажаний.
За лісом є кафе чи якийсь інший заклад, куди сепаратисти приходять розслабитися. Там і позиція для них зручна. «Набравшись хоробрості» вони починають стріляти по опорному пункту. Наші вже навіть вирахували, як саме це відбувається. 20% приїжджають просто порозважатися, вони обстрілюють не прицільно, просто аби самовпевнитися. Але 80% мають серйозне бажання вбивати. З ними є коригувальник, який обстрілюючи трасерами, вказує напрямок. Потім з іншого боку група неконтрольованих «трактористів» починає обстріл нашого опорного пункту.
На цих позиціях вояки вслухаються в кожне шарудіння і хрускіт. В темряві ж не зрозуміло, чи то людина зі зброєю, чи заєць, чи кіт, який полює на мишу. Якщо з того боку йде підготовлена людина, то може підійти так, що ніколи не почуєш. А так – «стій, дивися, пильнуй, бійся собі на здоров’я», - кажуть хлопці.
Несамовиті і жалісливі історії, на щастя, зараз трапляються значно рідше. Але без тепловізора хлопцям в такому місці практично нереально виживати. Ще поки сніг лежить, хоч трошки стала прозорішою ніч. Але, цьому снігу не довго лишилося, зважаючи на погоду.Він зійде і почнеться життя, як в печері – абсолютно безпросвітні ночі і лише хрускіт лісу. Чи не лише лісу…
«Ми ж не стріляємо на абиякий шурхіт. А лише тепловізор може показати – це лисиця, кіт чи людина. Він же не такий, що аж від кулі рятує. Він просто допомагає не застати нас зненацька», - говорять хлопці. І додають, що з тепловізором морально значно легше витримувати оце постійне перебування в лісі і не виключено, що на прицілі у ворога.
Тема з тепловізорами вже стала занадто звичною. Вже складно розповісти щось абсолютно вражаюче, тим більше, що і страшних боїв поки немає. Але є ще на фронті позиції, де без нього життєво небезпечно. Тому ми і продовжуємо забезпечувати армію цими речами і хочемо з вашою допомогою придбати хлопцям 16 батальйону 58 бригади тепловізор Pulsar HD38S. Потрібно зібрати $2400, і ворог стане видимим.

Дар’я Бура

 

Отчеты:

2016-2017

2014-2015Подписывайтесь на нас: