Єдина Країна! Единая Страна!

Зняв снайпер.

"Зняв снайпер".

Два слова, які практично завжди звучать безповоротно. 
Так вчора було в Авдіівці, коли загинув один наш військовий. Йому було лише 36 років. В нього влучила куля снайпера, одразу по оголошенню повного припинення вогню. 

Російські снайпер працює в районі промислової зони цілодобово. За даними наших бійців, вони мають сучасні прилади нічного бачення та глушники. З чим дещо проблемно в украінських військ. А взагалі дистанція між нашими бійцями і ворогом в районі промзони мало не доходить до "рукопашки".

Окрім снайперів тут минулоі доби ворог бив по нашим позиціям з самохідних артилерійськи установок та танком влучив у два будинка в дачному районі. Цього навіть не приховують сепаратисти, повідомляючи у своіх групах в соцмережах про обстріли "укрів на промці з САУ".

Звичайно, від артилерії не врятують ані снайпера, ані кулемети. Але зважаючи на те як працює ворог і на посилену роботу їхніх снайперів, нашим потрібна допомога. 

У Авдіівку необхідно придбати три тепловізійних приціла Pulsar XD38, щоб украінські снайпери мали змогу впевненіше працювати і виходити на завдання по одному, а не з напарником. 

Вартість одного теплоприціла - $3100. 

Без таких нічних приладів вночі снайпер не вартий нічого. А наші бійці у Авдіївці не просто утримують позиції, а й відбивають атаки. Отже, допомогти ім потрібно вже й без зволікань, бо важлива кожна хвилина. 

Дар'я Бура
Проект «Повернись живим»
Приват: 5457 0822 3299 9685 Дейнега Віталій
Всі реквізити і контакти тут : https://goo.gl/c6jh4

Отчеты:

2016-2017

2014-2015Подписывайтесь на нас: