Єдина Країна! Единая Страна!

Хлібом, сіллю/Градами, кулеметами – зустрічають на Донбасі українських воїнів…я надіюсь ви зрозуміли чим.

Про хліб мова навіть не йшла.

128-ма гірсько-піхотна бригада заступила на свої нові позиції на околицях Донецька зовсім нещодавно й з першого дня відчула «гостинність» сєпарів. Найгарячішу зустріч бойовики організували батальйону, що зайшов на позиції між Пісками та Красногорівкою. Й одразу вгатили реактивною системою БМ-21 Град. Випустили по армійцям півкасети, а це два десятки смертоносних ракет калібром 122 мм. На щастя, спахали поле, не втрапивши в укриття і не завдавши шкоди. Але, так би мовити, бойове хрещення організували.

Ті з підрозділу, що потрапили до 128-ої вже після Дебальцевого були шоковані, таке бачили хіба що на полігонах та по телевізору. Ті ж, що пройшли Дебальцівське пекло привітання оцінили, кажуть таке бадьорить одразу й наче натякає – часу на розкачку, звикання та облаштування тут точно не буде.

Батальйони, що заступили лівіше, одразу «привітали» кулеметними чергами, обстрілами СПГ та РПГ. Коли хлопці ще на полігоні дізнались про своє майбутнє місце дислокації зрозуміли – сумувати не доведеться. Й не помилились. А прибувши до тих же Пісків побачили ще один суто місцевий «стайл – опен-спейс» - це коли мінімум стін на перекриттях.

На фото добре видно, в тих же Пісках, жодного повністю цілого будинку, натомість скільки хочеш таких де то стін не вистачає, то дах відлетів.

Є такий банальний вислів – «Зустрічають по одягу, проводжають по розуму».

Наскільки розумними будуть дії бійців 128-ої бригади покаже час й власне бої, які їм ще належить пережити. А от зустрічають їх вже просто зараз і поки що бачать перед собою хлопців, що морально налаштовані, боєздатні, озброєні відповідно до мінських домовленостей та майже сліпі.

Батальйони 128 бригади потребують тепловізорів. Вартість одного Pulsar Apex XD38 - $2500. Їх потрібно декілька. Нажаль, і досі забезпечити воїнів приладами нічного бачення є нашою з вами справою.

І часу розкачуватися, налаштовуватись немає, бо хлопці вже на передовій і вже по повній отримують «привітання» ворога.

Ірина Пустовойт.
Проект «Повернись живим»
Приват: 5457 0822 3299 9685 Дейнега Віталій
Всі реквізити і контакти тут: goo.gl/IsSA9E

Отчеты:

2016-2017

2014-2015Подписывайтесь на нас: