Єдина Країна! Единая Страна!

Історія про 22-річного хлопця, який загинув під Савур-Могилою.

Деякі воїни навіть після своєї загибелі на Сході, рятують інших.

Історію про 22-річного хлопця, який загинув під Савур-Могилою розповіла заступник командира із виховної роботи 1 батальйону 54 окремої механізованої бригади Оксана Петрівна. Вірніше, історія більше про батька, син якого зробив величезний вклад не лише для країни, а і для сім’ї іншого бійця.

Батько пройшов війну у Нагорному Карабасі, мав трьох дітей. Двоє з них – інваліди, а війна забрала єдиного здорового сина. Він якраз приїхав забирати тіло хлопця у Новоград-Волинський, коли там відбувався бунт матерів і дружин, які вимагали повернути чоловіків з війни. Батько, тримаючи похоронку на сина, заспокоював цих жінок. А одна до нього крикнула: От якби твого сина відправили…
«Я тоді вперше в житті зі всієї дурі врізала жінці по обличчю», - говорить Оксана Петрівна.

З цим батьком вони спілкуються і досі. Він допомагає батальйону – придбав генератор, принтер і ноутбук для військових. Саме цей ноутбук і став рятівним. На його кришці була наклеєна фотографія загиблого 22-річного хлопця, якого батько втратив під Савур-Могилою у 2014 році. В Дебальцевому під час обстрілу військовий ховався від осколків і автоматично прикрив голову ноутбуком. Він навіть не встиг зауважити, що така техніка – ніщо для осколків «Граду». Але щасливий випадок – осколок влучив у фотографію і застряг у ноутбуці. Чийсь син залишився живим.

Щасливі випадки на війні періодично трапляються. Але чи варто розраховувати лише на них? 54 бригада займає зараз одну з найнебезпечніших ділянок фронту – Світлодарську дугу, це Дебальцевський напрямок. Місцевість, на якій розташовані наші опорні пункти, досить складна. Тут є і водна перешкода, і мінні поля, і чагарники. До того ж, ворог непогано знає шляхи у наш бік. Нашим воїнам потрібні тепловізори. 

Один Pulsar HD 38S коштує $2500. 
Звичайно, одного для бригади мало. Отже роботи в нас багато. Але краще, хай хлопці будуть захищені, аніж чекатимуть щасливого випадку. І ймовірність, що вони повернуться додому живими значно збільшиться.

Дар`я Бура

Проект «Повернись живим»
Приват: 5457 0822 3299 9685 Дейнега Віталій
Всі реквізити і контакти тут:https://goo.gl/ag007T
 

Отчеты:

2016-2017

2014-2015Подписывайтесь на нас: