Єдина Країна! Единая Страна!

Є такі населені пункти, які за два роки війни не сходили з лінії вогню.

Є такі населені пункти, які за два роки війни не сходили з лінії вогню. 

Такі, де місцеве населення знає наших воїнів по позивним. Такі, про які не знати неможливо, навіть якщо ви повністю виключили війну зі свого буденного життя.

Скільки разів ви чули в новинах про населені пункти Зайцеве, Майорськ? Навіть якщо повністю відмежовуєтесь від війни. Якщо перемикаєте телеканали, щоб лише не чути проподії на Сході. 

Під час «перемир’я» там щовечора чути розриви снарядів. А нещодавно міна прилетіла зранку і там загинув ДмитроГодзенко, «Годзила» з 17 батальйону 57 бригади. Якого потім проводжали на Майдані. 

Зайцеве, Майорськ, північна частина Горлівки дуже близько до самого окупованого міста і ЗСУ там, як кістка в горлі для денеерівців. Сепаратисти ніяк не збагнуть, що небажані ані тут, ані взагалі на Донбасі. Бої там тривають, не зважаючи на існування так званого перемир’я чи заборону певної зброї.

Саме ця частина фронту тепер під відповідальністю 53 окремої механізованої бригади. Бригада була сформована наприкінці 2014 року у Рівненській області. Приймала участь у обороні частини кордону на Луганщині. Від Станиці-Луганської до Біловодська. Літо 2015 у бригаді називають найгіршим. Тоді бійці обороняли Авдіївку, Верхньоторецьке, Новгородське. І саме тоді для них були найзапекліші бої. Бригада втратила того літа 25 своїх бійців.

Зараз, після навчань на полігоні, 53 бригада повернулася на передову. У новий для себе район. Їх вже «привітали» з поверненням на фронт. За кілька днів, як 53 зайняла позиції, вже є поранені. Ворог пильно вивчає можливості наших бійців, підходячи до них навіть до 30 метрів. 

Думаю, ви вже знаєте, для чого хлопцям потрібні тепловізори. А значить, наша з вами робота ще потрібна.
Один Pulsar HD 38S коштує $2500.
Хлопці говорять, що кожен з них налаштований достойно виконувати завдання, бо якщо погано робити свою справу, хтось може загинути.

Наша з вами ціль забезпечити хлопців на нульовій лінії тепловізорами та вберегти їхнє життя.

Дар`я Бура
Проект «Повернись живим»
Приват: 5457 0822 3299 9685 Дейнега Віталій
Всі реквізити і контакти тут:https://goo.gl/kpfuyT

Отчеты:

2016-2017

2014-2015Подписывайтесь на нас: