Єдина Країна! Единая Страна!

#еДесятина.

Отримали ось таке звернення, надіслане начебто від імені депутата «Оппоблоку» Олександра Вілкула, якому ми на початку тижня надіслали лист в рамках акції #еДесятина.

«...
Шановний патріоте!

З тих пір, як Україна відкрито веде боротьбу із російським тоталітарним режимом, що анексував український Крим та окупував наш Донбас, завданням кожного українця, від звичайного селянина до народного депутата, є допомога фронту. Всім відомо, як народні депутати, в тому числі і ті, що входять до фракції «Опозиційного блоку», опікуються проблемами забезпечення наших воїнів засобами особистого захисту та підвищенням боєздатності нашої армії.

В ряду тих, хто допомагає фронту, і я не пасу задніх. Моя остання технологічна розробка спрямоване на вдосконалення спорядження воїнів та укріплення української армійської міці. Керуючись статтею №16 «Закону про статус народного депутата» я звертаюсь до Вас із закликом - допомогти мені якомога швидше впровадити в якості оборонних засобів і надіслати на фронт надпотужні захисні магніти, які я винайшов, розробив та вже налагодив їх виробництво.

Мої магніти мають надзвичайні властивості. Я певен, що їх поява на фронті збереже життя багатьом українським воякам. Так, наприклад, якщо приклеїти мій магніт на броню танка або БМП - то щільність сталі збільшується у 1.5 рази. Якщо його наклеїти у будь-якому місці гвинтівки СВД, то точність пострілу збільшується від 2 МОА до 1 МОА, а бронежилет із магнетичним захистом стає практично непробивним. Я стверджую, якщо б мої магніти взяли на озброєння ще 2 роки тому, то не було ані збитих українських літаків, ані страшних жертв у Дебальцевому та Іловайську - адже ці магніти, приліплені з двох боків бронежилета вояка, захищають його від попадання будь-якої кулі або уламку гранати.

Звертаюся до Вас, шановні волонтери, як до найміцнішої опори української армії, із проханням сприяти серійному виробництву та якнайширшому впровадженню моєї розробки в районах воєнних дій. Мої магічні магніти надійно захистять як військову техніку, так і життя наших захисників.
...»

З огляду на те, що на бланку вказаний не достовірний номер приймальні нардепа, ми маємо сумніви в достовірності отриманого звернення. Проте, хто б не був його «автором», ми можемо йому порадити тільки одне - випробувати особисто «чудодійні» властивості цих магнітів на передовій.

Потрапити на «нульові» позиції можемо допомогти йому навіть без явки в військкомат. Впевнені, що бодай кілька холодний ночей проведених в бліндажі під обстрілами дещо «остудять гумор» того, хто написав лист.

Свої думки з цього приводу можете залишити в коментарях. Ми тим часом продовжуємо надсилати нові звернення. Цього тижня, окрім пана Вілкула їх отримають депутати групи “Відродження” Євген Гєллєр (грошові активи: 165 587 978 грн), Вячеслав Богуслаєв з "Волі народу" (Грошові активи: 17 729 790 грн), Ігор Мосійчук з «Радикальної партії (грошові активи: 9 557 390 грн) та безфракційний Віктор Балога (25 391 411 грн).

Ознайомитися з текстами всіх наших звернень можна за посиланням https://docs.google.com/…/1uwRhA6ONMj61saOk-FJCGuPXdK…/edit…, у таблиці також відображається динаміка відповідей адресатів.

І не забувайте підтримувати наших військових:
https://goo.gl/CM2pkd

Адже «чудодійні» магніти і «палка турбота» не допоможуть їм вчасно знешкодити ворога.

Проект «Повернись живим»

Отчеты:

2016-2017

2014-2015Подписывайтесь на нас: