Єдина Країна! Единая Страна!

"Бусинка" тепер на ходу

36

Не вмію я писати звітні пости і робити звітні фотографії.

Загалом, вчора вдень навпроти нашого табору громадянська машина збила нашого солдатика і зникла з місця ДТП. Переломи ніг (т.зв. бамперні) + черепно-мозкова травма. Його підібрала інша громадянська машина і привезла на Бальмен. Ну, це там казарми і КПП полігону. Далі, коли з'ясували, хто це і що сталося, його вже машина медроти доставила в лікарню. Машина медроти це такий плямистий уазик, який дихає на ладан. І їздить з відповідною максимальною швидкістю 40 км/ч.

А ще як сказав мені Костя (мій улюблений лікар замість Жака) в уазику йде дощ. Вони днями, коли ночували на стрільбах, промокли до нитки. Т.к. дощ на вулиці плавно переходив в дощ усередині машини.

Кілька днів тому три особливо розумних бійця щось випили і чимось закусили. У результаті один із них доставлений в реанімацію. По дорозі у нього була зупинка серця і дихання, з подальшою реанімацією. А реанімувати на підлозі уазика не дуже зручно. Але їм таки це вдалося, і він вижив.

Я вже мовчу про інші більш прозаїчні травми і хвороби.

До чого я це пишу. Так, ми на полігоні. Так, у нас, точніше по нам, не стріляють. Але Швидка, ну, дуже необхідна.

В результаті того, що задня ресора просто зламалася на навпіл, швидка простояла без руху два тижні. Тепер отримані на неї ресори, амортизатори і акумулятор. У результаті Бусинка буде на ходу.

До речі як вам така назва Швидкої допомоги?

Спасибі вам хлопці.

Просто уявіть, як почувається людина з переломами ніг на підлозі уазика або на каталці Мерседеса. І ви зрозумієте, що гроші витрачені дуже правильно.

Далі буде цікавіше...

Оксана Чорна

Отчеты:

2016-2017

2014-2015Подписывайтесь на нас: