Єдина Країна! Единая Страна!

Це пост про вдячність і підтримку.

Це пост про вдячність і підтримку. Але спочатку спробуйте уявити…
Хоча, якщо ви з нами, то, напевно, неодноразово уявляли, чи великі можливості у людини в чорну ніч у небезпечній атмосфері оборонятися.

Зазвичай бойові дії відбуваються вночі. Так само вночі активнішими стають і диверсійні групи. Але без нічної оптики війна у темний період доби для наших військових відбувається практично наосліп. Складно воювати, коли стоїш на опорному пункті і не знаєш з якого боку підійде ДРГ або звідки вистрілить снайпер.

Ще складніше ходити у розвідку, маючи лише прилад нічного бачення, який здатен «висвітлити» ніч лише на 200 метрів.

«Розтяжки ми ще можемо познімати, але йти на завдання не маючи тепловізорів немає сенсу», - так говорили розвідники 1 батальйону 54 бригади, яка стоїть на Світлодарській дузі.

Кілька тижнів тому у хлопців з’явилася можливість виконувати свою роботу повноцінно. Два тепловізори від «Повернись живим», а отже, від кожного, хто допоміг їх придбати, поїхали у 54 бригаду. Там, у 1 батальйоні, дуже молоді, але дуже амбітні розвідники. Тепер вночі вони впевненіші.
А всі, кому не байдуже, також можуть бути впевненим, що допомога потрапила у ті руки, де вона дійсно потрібна. Продовжуємо далі! 

Дар`я Бура

Проект «Повернись живим»
Приват: 5457 0822 3299 9685 Дейнега Віталій
Всі реквізити і контакти тут:https://goo.gl/TC9Oen

 

Отчеты:

2016-2017

2014-2015Подписывайтесь на нас: