Єдина Країна! Единая Страна!

Жовтень став місяцем ротацій на фронті.

На кожному з наших напрямків змінився підрозділ. Це не секретна інформація – росіяни про це чудово знають, бо вже і вогнем перевірили, і відповідь по-іншому отримали. У них теж не сидять на місці, змінюються, підтягуються або відводяться. Але зараз не про них.

Наші нові-старі підрозділи зайшли на свої точки відповідальності з різним оснащенням і з різними потребами. Хтось має американські нічники і їм цього цілком достатньо, щоб почуватися більш-менш впевненими на своїй ділянці. А в когось шалена недостача тепловізорів і вони, як і в перші роки війни, вдивляються у ніч в бік противника.

За останній тиждень жовтня і перші дні листопада ми передали на фронт допомоги у вигляді тепловізорів, прицілів, ноутбуків, планшетів на загальну суму 3 157 380 гривень.

Зазначу, що 2 001 976 гривень – це вартість тієї оптики і техніки, яка була «переміщена по АТО», тобто передана від підрозділу, що вийшов на ротацію, іншому підрозділу, який зайшов на передову. А на 1 155 400 гривень було закуплено нові прилади.

Отак виглядає весь перелік допомоги за два останні тижні жовтня:
137 окремий батальйон : два планшети з картами пам'яті та підсумками (проект “Броня”); тепловізор Pulsar Quantum XD50S, два тепловізори Pulsar HD 50S, тепловізор Pulsar з германієвою лінзою з фокусною відстанню 100 мм, приціл Apex Thermal Sight XD38 із зовнішньою батареєю та кріпленням;
184 Навчальний центр Нац.Академії сухопутних військ ім.гетьмана Петра Сагайдачного: планшет з картою пам'яті та підсумком (проект “Броня”);
54 ОМБр: прилад нічного бачення, тепловізор Pulsar Quantum XQ50S, тепловізор Pulsar Quantum HD38S;
92 ОМБр: KONUS Приціл оптичний, чотири тепловізори Pulsar Quantum XD38S, тепловізор Pulsar Quantum XD50S, тепловізор Pulsar Quantum HD38S, три приціла Apex Thermal Sight XD38 із зовнішньою батареєю та кріпленням, приціл Apex Thermal Sight XD50 із зовнішньою батареєю та кріпленням, чотири радіостанції Baofeng UV-B6 з додатковими антенами та акумуляторами, Планшет з картою пам'яті та підсумком (проект “Броня”);
Полк "Азов": база кріплень CMR type SVD-v2 black
72 ОМБр: чотири тепловізори Pulsar Quantum XD50S;
45 ОДШБР: чотири тепловізори Pulsar Quantum XD50S, приціл Apex Thermal Sight XD50 із зовнішньою батареєю та кріпленням, приціл Apex Thermal Sight XD38 XD50 із зовнішньою батареєю та кріпленням, два тепловізори Pulsar HD 38S, тепловізор Pulsar HD 50S, тепловізор Pulsar з германієвою кольоровою лінзою з фокусною відстанню 100 мм;
57 ОМБр, 17 батальйон: п’ять планшетів з картами пам'яті та підсумками (проект “Броня”);
36 ОБМП, 1 батальйон: два тепловізори Pulsar Quantum XD50S, тепловізор Pulsar XD 38S, тепловізор Pulsar Quantum HD50S, Приціл Apex Thermal Sight XD50 із зовнішньою батареєю та кріпленням, Приціл Apex Thermal Sight XD38 із зовнішньою батареєю та кріпленням, два тепловізора Pulsar з германієвою лінзою з фокусною відстанню 100 мм, далекомір Newcon LRB 6000CI.

Без вашої допомоги ні раніше, ні зараз, передати всі ці необхідні речі було б неможливо. Окрема подяка усім небайдужим від хлопців з фронту. За віру в них, в армію і підтримку.

Але, закривши деякі дірки на позиціях, потреба у тепловізорах залишається, наприклад, у батальйонів морської піхоти, де посилилися обстріли і підходи ворожих груп до наших позицій. 137 батальйону МП потрібно три тепловізора на позицію між двома замінованими полями, але з відомими ворогу стежками і проходами.

Так само, потреба у нічній оптиці є у батальйонів 92 бригади – в Мар’їнці. Прорахувати в який саме період ворог надумає підійти до наших позицій неможливо. Але бути на сторожі треба. Тепловізор - найкраща допомога в цьому. Вартість одного $3000. А допомогти нам придбати їх можна за цим посиланням: https://goo.gl/JvTL4v.

Військові не надто люблять просити про допомогу. Багато хто з них намагається закривати потреби власноруч. Але є речі, які їм не під силу отримати за короткий проміжок часу, а без цих речей вижити вкрай тяжко. 
Ми ж їх не залишимо?

Дар'я Бура (Daria Bura)
Проект "Повернись живим"

Отчеты:

2016-2017

2014-2015Подписывайтесь на нас: