• UKR
  • RUS
9 Серпня 2017

Курси підготовки снайперів

Снайпер – одна з елітних армійських професій, часто оповита ореолом «романтичності». Його завдання – знищувати важливі поодинокі цілі (ворожих снайперів, офіцерів та ін.). Один снайпер може цілими днями тримати у напрузі цілий ворожий підрозділ.

Це значить, що якщо у нас будуть грамотні снайпери, ми отримаємо відчутну перевагу. Перш за все моральну, бо присутність такого стрілка змушує ворога дуже нервувати. Якщо на позиціях є снайпер (ворог знає про це, але не знає, де саме), противник навіть не намагається зробити те, що точно зробив би за інших умов. Це загроза, яку ворог розуміє і яка зупиняє його, не даючи переходити у наступ.

Фонд «Повернись живим» за вашої підтримки 2017 року запустив програму підготовки снайперів. Навчання проходить частково на полігонах і у навчальних центрах, але основна його частина проводиться безпосередньо на передовій. Мета навчання – «підтягнути» кожного бійця на новий для нього рівень роботи. Навчити витискати максимальний результат (точність з першого пострілу на максимальну відстань) із зброї та прицілів, які є у воїна. Після навчання ті, хто показує найкращі результати, отримують нові оптичні прилади.

Робота проходить у малих групах і включає теоретичні та практичні заняття. Інструктор залишається на зв’язку з бійцями і після того, як курс закінчиться.

З березня 2017-го підготовку пройшли 83 снайпери. Ми вчили бійців окремих розвідувальних батальйонів, 53, 74, 92, 59-ї бригад, а також бійців Сил спеціальних операцій.

 

Фото: Андрій Римарук

 

 

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

16.03 в 17:32
Йому назавжди залишиться 20 років
16.03 в 17:28
"Ми брали у полон російських військових"
15.03 в 12:12
«Ми ж бетмени, чи хто?»
14.03 в 17:15
Той, хто взяв ворога. Позивний "Колімбієць"
14.03 в 17:12
"Музика лунає на похороні, щоб приглушувати крики"
13.03 в 10:32
Позивний "Мустафа". Історія одного розвідника

Читайте також