• UKR
  • RUS
Про війну
7 Листопада 2017

Новий місяць – новий герой.

Новий місяць – новий герой. 
Перегортаємо календар на листопад і знайомимось зі Святим. 

Коли я мала домовлятися з ним про інтерв’ю, мені дали лише його номер телефону і позивний – ім’я не могли згадати. Кілька годин я налаштовувалась на те, щоб зателефонувати і сказати: «Доброго дня, Святий, я з «Повернись живим» і хочу записати з вами інтерв’ю для календаря…» 
Врешті телефонувати все одно довелося. Так і познайомились.

Олег Кузьмінський на війну потрапив з позивним Легіон. А Святим став під час однієї операції з виявлення білоруської снайперші, яка дуже майстерно вбивала наших хлопців. Тоді засідка розвідників ледь не потрапила під ворожий вогонь з танків. Але їх вдалося вивезти, навіть незважаючи на те, що ніхто не хотів їх забирати, бо боялися і вже «списали з рахунків». Останнім виходив Олег – на протезі, впевнившись, що всі його хлопці в безпеці. Через це і позивний змінили, мовляв, має зв’язки з Богом чи янголами-охоронцями. 

Листопад – передостанній місяць у році. Поступово цей нелегкий рік добігає кінця, і нам треба ще трохи сил, аби завершити його гідно. Святий сказав одну фразу під час нашої розмови: «Хоробрий може впасти, але не відступити!». І вона найкраще підходить нам усім. 

Відступати не можна – забагато пройдено і втрачено. Допомагайте своїй армії, адже в ній наша сила і хоробрість, і саме вона не відступить у найважливіший момент: https://goo.gl/ckrTFL.

Дар’я Бура (Daria Bura)
Фото: Юля Кочетова-Набожняк

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

17.12 в 22:09
Серце на війні. Мар’їнка
17.12 в 22:05
Бібліотека середньої школи селища Піски
17.12 в 22:03
Джузеппе
17.12 в 22:00
Жолудь і Макарон
13.12 в 13:59
Подивіться йому в очі
12.12 в 12:51
Сашко

Читайте також