• UKR
  • RUS
11 Січня 2018

Ваня. Замість лекцій і побачень – 3 роки в окопах

Ваня потрапив на війну у 18. У віці, коли люди здебільшого ходять на лекції в інституті і проводжають дівчат після побачення додому, Ваня підписав 3-річний контракт і пішов на війну. Зараз йому 21. Три роки в окопах: околиці Донецького аеропорту, Піски, позицііі навколо тимчасово окупованоії Горлівки. 

За його плечима сотні обстрілів і десятки страшних боїв. Але про них Ваня згадує мало – більше розповідає про кохану дружину, яка підтримує і чекає його додому, і за якою він страшенно сумує. 

Ось-ось Ваня стане татом. Він вже знає, як зватимуть його сина. І дуже жалкує, що через війну не міг бути поряд із коханою в ці такі важливі місяці очікування малюка. Але, аби його син і чужі діти росли в мирних містах, він вирішив лишитись на передовій, у рідній 128 бригаді, ще на три роки. 

Нині Ваня служить в одній з найгарячіших точок АТО. Спокійні дні за всю його ротацію тут можна злічити на пальцях. Та попри це, Ваня – боєць, який заражає своїм позитивом. Він посміхається завжди – і стоячи в окопі о шостій ранку, і після випущеної по його посту кулеметної черги, і під час нічного чергування в мороз. 

Допомогти підрозділу, де служить Ваня, можна за посиланням: https://goo.gl/ivmtmZ 

Evgeniya Podobna
Фото: Закарпатський Легіон

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

21.06 в 17:37
Фокс витягав Сича з-під обстрілу. Історія друзів-офіцерів
21.06 в 17:16
Юрій з "королівської" бригади. Історія 23-річного командира
19.06 в 17:44
Ціна посмішки добровольця на війні
19.06 в 10:33
"Для командира немає нічого гіршого, ніж втрачати людей"
19.06 в 10:27
«Та лишай його тут, ми тобі іншого жениха знайдемо»
18.06 в 18:01
Коля з Коломиї та 20 тис. доларів "на тепло"

Читайте також