• UKR
  • RUS
31 Січня 2018

Навіщо коптер необхідний на передовій?

Щось змінилося. Десь у дуже високих кабінетах хтось поставив потрібний підпис. І американські розвідувальні літаки тепер регулярно морочать голову російській ППО.

Стратегічний безпілотник Global Hawk, протичовновий розвідник флоту США – P8A Poseidon та розвідник RC-135 почали часто «гостювати» в наших краях. Польоти вздовж лінії розмежування, розвідка моря навколо Криму, підвищена увага до Севастополя і Новоросійська – все це не дає спокою ані хлопцям під триколором, ані їх начальнику в Кремлі…

На стратегічному рівні «великий брат» працює на нашому боці. Розвідінформація, яку отримують високотехнологічні американські гаджети, стає в пригоді, впливає на ситуацію «у полі» та на ухвалення тих чи інших рішень у наших штабах.

«Найкращий бій – той, що не відбувся», – так казав Сунь Цзи. Також йому приписують слова: «Бий туди, де цього не чекають, атакуй там, де слабке місце». Якщо вдарити правильно, то бою не буде: буде винищення супротивника, локальний апокаліпсис…

На стратегічному рівні американські розвідники видивляються ці слабкі місця. А на рівні тактичному найскладніші задачі виконуватиме українська піхота.

Щоб бити ворога у слабкі місця, потрібні невеличкі дрони. Звичайний коптер DJI Phantom 4Pro разом із додатковою батареєю коштує майже 53 000 грн. І ця, на перший погляд, іграшкова техніка дозволяє нищити супротивника. Без жалю.

Допомогти придбати коптер можна тут: https://goo.gl/Ju1Y9z 

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

21.05 в 17:31
Міф про кровожерливих "правосєків"
17.05 в 15:51
Ми "граємо на своєму полі"
16.05 в 12:05
"Якщо ви хочете жити в Україні, треба стиснути волю в кулак і допомагати"
15.05 в 15:40
Бойовики застосовують на Донбасі саморобні ракети
15.05 в 15:25
"2 травня ми зрозуміли, що це справжня війна"
12.05 в 19:52
Замальовки з фронту. Коли смішне і страшне крокує пліч-о-пліч

Читайте також