• UKR
  • RUS
2 Лютого 2018

“Не **й шастать усіляким зайдам, і нехай щастить усім своїм”

“Не **й шастать усіляким зайдам, і нехай щастить усім своїм” – такий меседж бачиш на в’їзді до міста із найжиттєстверднішою назвою – Щастя.

Слід зауважити, що найкращі риси нашого менталітету виявлялися тут і раніше. Їх можна окреслити як волелюбність і нескореність, висловлені в залізному принципі «Не всеремося!».  Власне, саме вони зумовили появу цього населеного пункту: у XVIII столітті тут оселилися селяни, які тікали від кріпацтва. Тоді селище на березі Сіверського Дінця називалося Ковалинкою.

У 1960-х роках навколо Луганської ТЕС тут постало місто. До початку війни це підприємство підпорядковувалося Луганську. Зараз образ міста Щастя дещо контрастує з його назвою:  зловісний вигляд ТЕС та сліди боїв, що тривають тут з 2014 року, викликають асоціації, радше, зі сталкерською зоною, аніж із щастям. Прикметно, що бункер, де бійці нині рятуються від обстрілів, був збудований ще за часів Союзу: як привид попередньої доби тут висить надрукована на друкарській машинці інструкція «по протівопожарним мєропріятіям». Від кого збиралися захищатися «совєти», історія мовчить, проте зараз сховище використовується за призначенням. А ще воно іноді слугує кінозалом.

Хай там що, але місто вистояло, і на сьогодні це вже щастя. А також воно не втратило почуття гумору, що підтверджує пам’ятний знак на в’їзді від імені українських волонтерів і військових.

А тим, хто стримує навалу від подальшого поширення, можна допомогти тут: https://goo.gl/diktyP
І нехай всім буде ЩАСТЯ!

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

14.08 в 13:35
Mmj Card - Overview
13.08 в 18:40
The Do this, Get That Lead On College Essay Matters
13.08 в 18:33
Unheard of Write-up Provides You the Info on School Essay Topics That Just a few Consumers Know Exist
16.07 в 11:12
Бійці облаштували на Авдіївській промзоні спортзалу
16.07 в 11:00
"Аборт". Нічний кошмар мінометників
16.07 в 09:40
Побут на війні завжди облаштований мирно

Читайте також