• UKR
  • RUS
6 Лютого 2018

Війна змінює акценти, з її перебігом змінюються й головні дійові особи

Війна змінює акценти, з її перебігом змінюються й головні дійові особи.

Тепер, спілкуючись із вояками поблизу лінії зіткнення, все частіше чуєш: «Я – професійний військовий», «Я – кадровий», «Я люблю свою роботу», «Після перемоги планую служити далі», «Я з дитинства мріяв служити у ДШВ/морпіхах/ССО»…

Якщо 2014-2015 роки були часом відчайдухів-добровольців, готових із «мухами» йти на танки, то нині у тренді професіоналізм. Вчорашні добровольці або ж стали до лав ЗСУ, або ж повернулися додому, або ж і далі служать у добробатах, приділяючи належну увагу навчанню і вдосконаленню навичок. Бо якщо для того, щоб дати відсіч першим хвилям навали орди, було достатньо самовідданості та відваги, то для того, щоб вести затяжну гібридну війну, самого бойового духу замало.

Припинення мобілізації відсіяло жертв випадку, які опинилися на фронті без мотивації чи з примусу. Тепер навіть ті, хто йде до лав ЗСУ виключно заради заробітку (трапляються і такі, це нормально), роблять це цілком свідомо і зважено, розуміючи всі можливі наслідки і те, що тільки професіоналізм допоможе вижити.

А для тих, хто жив військовою справою усі роки раніше, не маючи достатньої поваги і визнання у суспільстві, зараз настав час звершень. Професійна армія наразі перебуває у стадії зародку, попереду – тривалий шлях зростання і становлення, але це впевнене «Я – професійний військовий» і «Я люблю свою роботу» неабияк надихає. Адже патріотизм – це добре, але без професіоналізму та любові до своєї справи цю війну нам не виграти.

Підтримати патріотів-професіоналів, які люблять свою роботу і наближають перемогу, можна тут: https://goo.gl/wVPW8a.

Olena Maksymenko
Фонд “Повернись живим”

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

21.05 в 17:31
Міф про кровожерливих "правосєків"
17.05 в 15:51
Ми "граємо на своєму полі"
16.05 в 12:05
"Якщо ви хочете жити в Україні, треба стиснути волю в кулак і допомагати"
15.05 в 15:40
Бойовики застосовують на Донбасі саморобні ракети
15.05 в 15:25
"2 травня ми зрозуміли, що це справжня війна"
12.05 в 19:52
Замальовки з фронту. Коли смішне і страшне крокує пліч-о-пліч

Читайте також