• UKR
  • RUS
6 Лютого 2018

Джузеппе, який воює за Україну

“Розумієш, життя – це як порожня коробка. Ти кладеш туди все, що сам хочеш, все, що ти робиш. Життя може мати сенс, може його не мати, залежно від того, що ти туди покладеш. Думаю, воювати за Україну – це мій спосіб надати життю якогось значення і зробити щось для дітей. Тому що хочу стати частиною чогось, що я підтримую, чогось, що я розвиваю. Відчуваю, що будую тут щось. Я не багато речей створив у своєму житті, окрім, хіба, родини і дітей. Розумієш, Україна для мене – це особисте. Це щось більш глибоке, ніж я маю зазвичай”, – так італійський доброволець пояснює, чому приїхав допомогти Україні здобути перемогу. Пояснює терпляче, наче малій дитині.

Джузеппе Доніні дивиться на світ із сяючою посмішкою та тим легким дитячо-позитивним пофігізмом, який властивий лише італійцям.

Він приїхав воювати за Україну, тому що вміє воювати і вважає, що Україна – це частина тієї Європи, яка є його домівкою. Тому що захищати свій дім – це правильно. Тому що знає, що війна не закінчується, коли вимикаєш телевізор і перестаєш стежити за нею у новинах.

Тому що безмежно вірить в Україну, яку вважає чимось правильним, чистим і світлим. Тому що закоханий в українців, яких вважає щирими та справжніми. І тому що мріє перевезти сюди всю свою родину, яка зараз живе у Мексиці.

“Я хочу, щоб мої діти жили в Україні. Я хочу, щоб вони завжди були готові. Готові до життя. Мексика – занадто розслаблена, вона готує до того, що ти лежатимеш на пляжі, питимеш сервезу і все плануватимеш зробити трохи пізніше. Не хочу, щоб мої діти були настільки розслабленими”, – пояснює Джузеппе.

А ще італієць вірить у нашу перемогу. Тому що вважає, що пристрасть українських бійців – це точка опори для України.

Допомагайте нашим справжнім та пристрасним швидше здобути перемогу тут: https://goo.gl/LgYec1.

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

21.05 в 17:31
Міф про кровожерливих "правосєків"
17.05 в 15:51
Ми "граємо на своєму полі"
16.05 в 12:05
"Якщо ви хочете жити в Україні, треба стиснути волю в кулак і допомагати"
15.05 в 15:40
Бойовики застосовують на Донбасі саморобні ракети
15.05 в 15:25
"2 травня ми зрозуміли, що це справжня війна"
12.05 в 19:52
Замальовки з фронту. Коли смішне і страшне крокує пліч-о-пліч

Читайте також