• UKR
  • RUS
9 Лютого 2018

Той, хто повісив прапор

Про нього говорять: «Той, хто повісив прапор».

Старший сержант 25-ї бригади з позивним «Борода» дивиться фільм «Кіборги», присвячений обороні ДАПу, який показали просто в бліндажі на позиції «Зеніт», і не може приховати емоцій. І не тому, що його, як одного з персонажів картини, вивезли з летовища з серцевим нападом – він повернувся туди, полікувавшись у госпіталі. Це тому, що кадри нагадали про втрати. «Чесно сказати, мені важко було дивитися цей фільм. Брехати не буду, близько 30–40 людей своїх втратили…», – зізнається боєць.

«Я був цивільною людиною, працював на м’ясокомбінаті майже 11 років, – розповідає Борода. – Під час мобілізації потрапив до Озерного, роти охорони аеродрому, звідти написав рапорт на переведення до 95-ї бригади».

Всі роки війни для чоловіка минули в Донецькому аеропорту та на його околицях.

«Тоді нині покійний очільник «спартанського загону» Моторола виклав ролик, знятий з готелю, де сказав, що вони контролюють Донецький аеропорт, новий і старий термінали, – згадує боєць. – Так, старий термінал вони контролювали, але в новому терміналі були ми. Побачивши це відео, захотілося щось достойне зробити, реально показати, що ми тут. Знайшли здоровенний прапор, десь півтора на два з половиною метри, повністю розписаний, і вирішили його встановити, щоб український стяг майорів над Донецьким аеропортом. Вилізли на дах з товаришами, закріпили. Були обстріли, але не сильні. Після нас хлопці на метеовежі теж почепили прапор, щоб довести, що ми є! Такий собі маленький подвиг. Український прапор для нас – це честь і гідність. Він уособлює нашу державу».

Бетон аеропорту не витримав. Але витримали бійці. Вони й далі несуть варту разом із тягарем спогадів і смертей. Вони не з бетону і дуже потребують підтримки. Оптика, коптери і планшети стануть вагомим додатком до теплих слів і молитов: https://goo.gl/cKsB3y.

 

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

14.08 в 13:35
Mmj Card - Overview
13.08 в 18:40
The Do this, Get That Lead On College Essay Matters
13.08 в 18:33
Unheard of Write-up Provides You the Info on School Essay Topics That Just a few Consumers Know Exist
16.07 в 11:12
Бійці облаштували на Авдіївській промзоні спортзалу
16.07 в 11:00
"Аборт". Нічний кошмар мінометників
16.07 в 09:40
Побут на війні завжди облаштований мирно

Читайте також