• UKR
  • RUS
13 Лютого 2018

Згадати історію

Сильна оснащена армія потрібна, щоб на тебе зважали в світі. І якщо держава не може повністю забезпечити солдатів, це можуть зробити громадяни. Так було в США під час Другої світової.

Знаєте, чому почалася Друга світова війна? Тому що Британія і занадто ляклива Франція, так само, як і США, дозволили озброїтися Німеччині, яка програла в Першій світовій війні. Америка її навіть кредитувала, і саме з цих грошей вона платила країнам-переможницям Антанти репарації… І потихеньку відновлювала свою військову міць… А також вкладала до голів своєї  молоді «правильні» речі. Коли Німеччина відновила призов до армії і зробила його обов’язковим, Гітлер у «Майн Кампф» писав:

«Все, що в житті нації роз’єднує, армія має об’єднати. Армія існує для того, щоб піднести юнака на рівень любові не лише свого міста, а й усієї країни, тому що рано чи пізно він стане на захист цієї країни».

Звичайно, він – ворог людства, і не доведи Боже повторитися тому, що було в ХХ столітті. Але! З Німеччиною рахувались. Її боялись. Тому що солдатами рухали військова міць та ідея. З ідеєю  у нас все склалося. Незважаючи на те, що досі є чоловіки, які кажуть: «Я візьму зброю до  рук, коли війна прийде до мого міста», були ті, хто без військового досвіду взяли до рук зброю і зупинили агресора за 700 км від столиці. І ці люди досі на війні! Говорити, що вона триває, я, наприклад, втомилася… Тому що не завжди їй бути в активній фазі! Ну а те, що на Сході дотепер стоїть наша армія, – це вже перемога. І в цьому є і ваша заслуга! Так може продовжимо в тому ж дусі? Чому? Читайте перший абзац…

Допомогти нашій армії можна тут: https://goo.gl/4z2Vqu.

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

14.08 в 13:35
Mmj Card - Overview
13.08 в 18:40
The Do this, Get That Lead On College Essay Matters
13.08 в 18:33
Unheard of Write-up Provides You the Info on School Essay Topics That Just a few Consumers Know Exist
16.07 в 11:12
Бійці облаштували на Авдіївській промзоні спортзалу
16.07 в 11:00
"Аборт". Нічний кошмар мінометників
16.07 в 09:40
Побут на війні завжди облаштований мирно

Читайте також