• UKR
  • RUS
13 Лютого 2018

Згадати історію

Сильна оснащена армія потрібна, щоб на тебе зважали в світі. І якщо держава не може повністю забезпечити солдатів, це можуть зробити громадяни. Так було в США під час Другої світової.

Знаєте, чому почалася Друга світова війна? Тому що Британія і занадто ляклива Франція, так само, як і США, дозволили озброїтися Німеччині, яка програла в Першій світовій війні. Америка її навіть кредитувала, і саме з цих грошей вона платила країнам-переможницям Антанти репарації… І потихеньку відновлювала свою військову міць… А також вкладала до голів своєї  молоді «правильні» речі. Коли Німеччина відновила призов до армії і зробила його обов’язковим, Гітлер у «Майн Кампф» писав:

«Все, що в житті нації роз’єднує, армія має об’єднати. Армія існує для того, щоб піднести юнака на рівень любові не лише свого міста, а й усієї країни, тому що рано чи пізно він стане на захист цієї країни».

Звичайно, він – ворог людства, і не доведи Боже повторитися тому, що було в ХХ столітті. Але! З Німеччиною рахувались. Її боялись. Тому що солдатами рухали військова міць та ідея. З ідеєю  у нас все склалося. Незважаючи на те, що досі є чоловіки, які кажуть: «Я візьму зброю до  рук, коли війна прийде до мого міста», були ті, хто без військового досвіду взяли до рук зброю і зупинили агресора за 700 км від столиці. І ці люди досі на війні! Говорити, що вона триває, я, наприклад, втомилася… Тому що не завжди їй бути в активній фазі! Ну а те, що на Сході дотепер стоїть наша армія, – це вже перемога. І в цьому є і ваша заслуга! Так може продовжимо в тому ж дусі? Чому? Читайте перший абзац…

Допомогти нашій армії можна тут: https://goo.gl/4z2Vqu.

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

24.02 в 16:39
"В Одесі був свій Майдан. Біля Дюка"
24.02 в 16:26
Веселі, юні, трошки божевільні. Вони пішли на фронт після школи
22.02 в 19:15
Думки, кікімора і розтяжка
22.02 в 18:46
«Валєрка жив ще кілька годин. Він боровся!»
22.02 в 18:38
"За усвідомленням прийшов біль". Спогади з Майдану
20.02 в 21:18
Метою будь-якої війни є мир

Читайте також