• UKR
  • RUS
13 Лютого 2018

Спортзала на передовій

“Ми з хлопцями просто дуже любимо спорт”, – каже мені один із бійців на позиції поблизу Донецького аеропорту. Ще секунду тому він у шортах, вдягнених поверх армійської термобілизни, стрибав на скакалці. Тепер, каже, ще пару підходів і візьметься боксувати саморобну грушу.

“Це просто дерево та шини. Один наш боєць підказав, що так можна зробити, – ми спробували й, дійсно, вийшла досить непогана груша”, – розповідає армієць.

Насправді, це далеко не єдина позиція на фронті, де можна побачити облаштовані спортзали. У бійців поруч, наприклад, із шин зроблена штанга. Тут же – привезені з дому гантелі та гирі.

Майже за чотири роки війни наші армійці не просто навчилися жити на фронті: вони стали професійнішими та сильнішими. Вони справжні. Вони ризикують собою й дають відсіч російським окупантам.

Проте мені хочеться, щоб більше ніхто із них не боксував на передовій саморобну грушу і не піднімав штангу з шинами. Ні, я не проти спорту. Я проти, щоб війна й далі тривала.

Вигнати найманців з української землі та пришвидшити нашу спільну перемогу може кожен із нас. Ось тут, просто зараз: goo.gl/y2eAuk.

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

24.02 в 16:39
"В Одесі був свій Майдан. Біля Дюка"
24.02 в 16:26
Веселі, юні, трошки божевільні. Вони пішли на фронт після школи
22.02 в 19:15
Думки, кікімора і розтяжка
22.02 в 18:46
«Валєрка жив ще кілька годин. Він боровся!»
22.02 в 18:38
"За усвідомленням прийшов біль". Спогади з Майдану
20.02 в 21:18
Метою будь-якої війни є мир

Читайте також