• UKR
  • RUS
13 Лютого 2018

Спортзала на передовій

“Ми з хлопцями просто дуже любимо спорт”, – каже мені один із бійців на позиції поблизу Донецького аеропорту. Ще секунду тому він у шортах, вдягнених поверх армійської термобілизни, стрибав на скакалці. Тепер, каже, ще пару підходів і візьметься боксувати саморобну грушу.

“Це просто дерево та шини. Один наш боєць підказав, що так можна зробити, – ми спробували й, дійсно, вийшла досить непогана груша”, – розповідає армієць.

Насправді, це далеко не єдина позиція на фронті, де можна побачити облаштовані спортзали. У бійців поруч, наприклад, із шин зроблена штанга. Тут же – привезені з дому гантелі та гирі.

Майже за чотири роки війни наші армійці не просто навчилися жити на фронті: вони стали професійнішими та сильнішими. Вони справжні. Вони ризикують собою й дають відсіч російським окупантам.

Проте мені хочеться, щоб більше ніхто із них не боксував на передовій саморобну грушу і не піднімав штангу з шинами. Ні, я не проти спорту. Я проти, щоб війна й далі тривала.

Вигнати найманців з української землі та пришвидшити нашу спільну перемогу може кожен із нас. Ось тут, просто зараз: goo.gl/y2eAuk.

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

14.08 в 13:35
Mmj Card - Overview
13.08 в 18:40
The Do this, Get That Lead On College Essay Matters
13.08 в 18:33
Unheard of Write-up Provides You the Info on School Essay Topics That Just a few Consumers Know Exist
16.07 в 11:12
Бійці облаштували на Авдіївській промзоні спортзалу
16.07 в 11:00
"Аборт". Нічний кошмар мінометників
16.07 в 09:40
Побут на війні завжди облаштований мирно

Читайте також