• UKR
  • RUS
13 Лютого 2018

Спортзала на передовій

“Ми з хлопцями просто дуже любимо спорт”, – каже мені один із бійців на позиції поблизу Донецького аеропорту. Ще секунду тому він у шортах, вдягнених поверх армійської термобілизни, стрибав на скакалці. Тепер, каже, ще пару підходів і візьметься боксувати саморобну грушу.

“Це просто дерево та шини. Один наш боєць підказав, що так можна зробити, – ми спробували й, дійсно, вийшла досить непогана груша”, – розповідає армієць.

Насправді, це далеко не єдина позиція на фронті, де можна побачити облаштовані спортзали. У бійців поруч, наприклад, із шин зроблена штанга. Тут же – привезені з дому гантелі та гирі.

Майже за чотири роки війни наші армійці не просто навчилися жити на фронті: вони стали професійнішими та сильнішими. Вони справжні. Вони ризикують собою й дають відсіч російським окупантам.

Проте мені хочеться, щоб більше ніхто із них не боксував на передовій саморобну грушу і не піднімав штангу з шинами. Ні, я не проти спорту. Я проти, щоб війна й далі тривала.

Вигнати найманців з української землі та пришвидшити нашу спільну перемогу може кожен із нас. Ось тут, просто зараз: goo.gl/y2eAuk.

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

21.05 в 17:31
Міф про кровожерливих "правосєків"
17.05 в 15:51
Ми "граємо на своєму полі"
16.05 в 12:05
"Якщо ви хочете жити в Україні, треба стиснути волю в кулак і допомагати"
15.05 в 15:40
Бойовики застосовують на Донбасі саморобні ракети
15.05 в 15:25
"2 травня ми зрозуміли, що це справжня війна"
12.05 в 19:52
Замальовки з фронту. Коли смішне і страшне крокує пліч-о-пліч

Читайте також