• UKR
  • RUS
27 Лютого 2018

“Запах жінки – наше все!”

“Запах жінки – наше все!” – жартують десантники в одному з бліндажів на передовій під Донецьком. Майже за чотири роки війни ці хлопці навчилися не лише обходитися без елементарних побутових засобів, а й вигадали свій власний унікальний гумор.

Запах жінки тут – це солодкі парфуми, залишені в бліндажі іншими військовими (дівчатами. – Ред.). В холодну зиму буржуйка коптить, заповнює землянку запахом диму, і десантники розбризкують поруч парфуми, щоб “навіть у цій жопі хоч трохи пахтіло жінками”.

За жартами і широкими посмішками армійців насправді приховується гіркота від того, що вдома на них чекають дружини та діти, а вони майже безвилазно сидять в окопах. “На рік у контрактника лише 30 днів відпустки, – каже мені молодий офіцер. – Більшу частину року ми проводимо на фронті, ще кілька місяців можемо бути на полігоні чи на ППД. Але ж далеко не всі хлопці родом з міста, де стоїть бригада. Ось і порахуйте, скільки разів на рік ми бачимо свої родини”.

І поки ми бідкаємося, що хтось із пари запізнився на побачення, або ниємо, що “дістала офісна робота, як же хочеться у відпустку” – хлопці, які захищають нас на передовій, до тремтіння в колінах радіють навіть одному дню, проведеному вдома.

Цінуйте рідних, мир, тепло і затишок. Допомагайте тим, хто спить у багнюці, обіймаючи автомат, щоб ми могли спати вдома, обіймаючи коханих: https://goo.gl/LQqeYA.

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

21.06 в 17:37
Фокс витягав Сича з-під обстрілу. Історія друзів-офіцерів
21.06 в 17:16
Юрій з "королівської" бригади. Історія 23-річного командира
19.06 в 17:44
Ціна посмішки добровольця на війні
19.06 в 10:33
"Для командира немає нічого гіршого, ніж втрачати людей"
19.06 в 10:27
«Та лишай його тут, ми тобі іншого жениха знайдемо»
18.06 в 18:01
Коля з Коломиї та 20 тис. доларів "на тепло"

Читайте також