• UKR
  • RUS
1 Березня 2018

Льоха, який пішов на “нуль”

“Та у нас династія військових, от я і вирішив не зраджувати традиціям”, – каже на одній із передових позицій усміхнений військовий.

На плитоносці львів’янина – невідомий мені шеврон, на якому скандинавськими рунами написано «Тhor mit uns» – Тор з нами. Тор – це бог грому та блискавки, його вважають покровителем воїнів.

Льоха, як кажуть побратими, саме з таких. У свої 21 цей лейтенант, не вагаючись, пішов на “нуль”, щойно закінчив львівську сухопутку.

“За спеціальністю я, – каже Льоха, – «замполіт», тобто майже психолог. І хочу й далі за нею  працювати. А на війні найбільше досвіду, тим паче, що людей тут завжди бракує”.

Династія військових у їхній родині – це дід, батько, дядько та Льоха. При цьому дядько служив танкістом у бригаді, де зараз воює Льоха.

“Я тому й не міг не піти на фронт. Якось соромно в тилу сидіти”, – ділиться лейтенант.

Їх позиції в околицях найгарячіші. Через те, що до ворога 300, 400, а місцями й 70 метрів.  Стрілкотня тут 24/7.

“Працюють і важким – міномети 82 та 120 мм, “беху” підганяють та кошмарять нас, СПГ, словом, не сумно. Наш терпець теж не вічний. Вони оце працюють, я їх вогневу точку на планшетику позначив. Наступного разу тільки почнуть стріляти, а ми по ним прямою наводкою і відпрацюємо. Дуже корисна штука, дякуємо!” – каже Льоха, тримаючи в руках планшет.

Його ми придбали завдяки вашій допомозі. Наш Андрей Моруга доправив гаджет із програмою ГРК Броня – Armor на фронт, навчив хлопців користуватися нею, і тепер вгамувати окупантів можна значно простіше.

Після війни Льоха хоче продовжувати кар’єру військового, вдома на нього чекають родина та кохана дівчина. Наблизити момент повернення хлопців, живих та з перемогою, можна тут: https://goo.gl/nsJApc.

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

21.06 в 17:37
Фокс витягав Сича з-під обстрілу. Історія друзів-офіцерів
21.06 в 17:16
Юрій з "королівської" бригади. Історія 23-річного командира
19.06 в 17:44
Ціна посмішки добровольця на війні
19.06 в 10:33
"Для командира немає нічого гіршого, ніж втрачати людей"
19.06 в 10:27
«Та лишай його тут, ми тобі іншого жениха знайдемо»
18.06 в 18:01
Коля з Коломиї та 20 тис. доларів "на тепло"

Читайте також