• UKR
  • RUS
2 Березня 2018

Ті, про кого неможна писати

Про них не можна писати. Про них неможливо не написати.
Вони роблять те, що потім утаємничується, те, про що ми дізнаємося років через п’ятдесят.

Вони ходять туди, куди ніхто не ходить, літають і бачать далі за всіх. І виконують купу незрозумілих особисто мені задач, які, врешті-решт, потроху схиляють шальки терезів на війні на нашу користь.

В моїй обивательській голові слово “спецназ” асоціюється з картинками з кіно, де супергерої виконують карколомні трюки. Але ось тільки насправді спецназ – це звичайні хлопці з банальними потребами. Такими самими, як у вас і в мене: дихати, сміятися, їсти і відпочивати, адже це лише кіношні герої знищують ворогів без сну, відпочинку і їжі.

І, на відміну від екранних героїв, нашим хлопцям потрібно максимально непомітно  пересуватися на фронті. Військовий “тазик” з розпізнавальними знаками для таких задач не підійде: наші спецпризначенці працюють без шуму і зайвої уваги, адже від цього залежать їхні життя.

Завдяки вашій допомозі ми передали одному з підрозділів спецназу автомобіль. Але ми  ніколи не розкажемо, що ось на цій машині було проведено ось таку операцію. Ніколи. Ви просто знайте, що вона поїхала наближати нашу загальну перемогу.

Допомогти силам спецпризначення, які воюють на передовій, щоб ми могли, наприклад, на вихідних дивитися фільми про супергероїв, можна тут: https://goo.gl/YFiZ3S.

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

16.03 в 17:32
Йому назавжди залишиться 20 років
16.03 в 17:28
"Ми брали у полон російських військових"
15.03 в 12:12
«Ми ж бетмени, чи хто?»
14.03 в 17:15
Той, хто взяв ворога. Позивний "Колімбієць"
14.03 в 17:12
"Музика лунає на похороні, щоб приглушувати крики"
13.03 в 10:32
Позивний "Мустафа". Історія одного розвідника

Читайте також