• UKR
  • RUS
12 Березня 2018

«I don’t need luck, I have ammo» – це про нас»

Холодно. Дме пронизливий вітер. Він несе якийсь чи то пісок, чи то землю Донбасу.

Раніше тепла мого тіла було достатньо, щоб не замерзала вода у флязі. Цього разу тепла не вистачило. Помітив цю прикрість, коли вже в теплі лід розтанув і намочив мій одяг. А це ж був подарунок на мій день народження. Від мене.

Паливо високої якості – наше все. Я б сказав “нєпрєходящіє духовниє ценності”. Хоча, можливо, проблема у старій каністрі – з неї вже давно сиплеться злам. Сьогодні разів сім зупинялися, бо двигун просто глохнув. Процедура проста: розкрутив гвинти, дістався фільтра, від’єднав шланги, зняв фільтр, витрусив з нього на сніг якусь буру жижу, потім у зворотному порядку… У таких випадках я кажу “Слава Україні!” і прямую до автомагазину.

Ми тут. Ми на Донбасі. Працюємо. І ось вам дулю – не будемо вішати хоботи. До бази дотягли? Добре. Завдання виконали? Чудово. Маємо якісь проблеми? Давайте ще – ми тут навчилися визначати пріоритети і будь-яку проблему швидко розв’язуємо.

«I don’t need luck, I have ammo» – це про нас. Фортуна – дама примхлива, а от успіх є результатом клопіткої праці. І ми працюємо, курво. В мороз? Добре. В жару? Пофігу. По коліно в багнюці? Дайте ще!

Це десятка, крихітко. Це, в бісову душу, найкраще зібрання військових спеців, безстрашних відморозків, іронічних циніків та інших “мєрзавцев і нєгодяєв”. І всі вони триматимуть лінію фронту, просуватимуться вперед, навчатимуться на полігонах і в ППД…

Може, хтось сприйме цей допис як чергову порцію пафосу. Але мала з «Повернись живим» каже, що «люди мають знати думки військових». От, я і пишу. А тепер треба склепати собі якийсь бутєр на сон прийдешній та вкладатися. Бо зранку ж знову чистити фільтр і їхати туди, де небо сходиться із землею.

Позивний «Вірус», 10-а окрема гірсько-штурмова бригада

Допомогти «Вірусу» та його підрозділу пришвидшити перемогу можна тут: https://goo.gl/EaqWns.

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

21.06 в 17:37
Фокс витягав Сича з-під обстрілу. Історія друзів-офіцерів
21.06 в 17:16
Юрій з "королівської" бригади. Історія 23-річного командира
19.06 в 17:44
Ціна посмішки добровольця на війні
19.06 в 10:33
"Для командира немає нічого гіршого, ніж втрачати людей"
19.06 в 10:27
«Та лишай його тут, ми тобі іншого жениха знайдемо»
18.06 в 18:01
Коля з Коломиї та 20 тис. доларів "на тепло"

Читайте також