• UKR
  • RUS
12 Березня 2018

«I don’t need luck, I have ammo» – це про нас»

Холодно. Дме пронизливий вітер. Він несе якийсь чи то пісок, чи то землю Донбасу.

Раніше тепла мого тіла було достатньо, щоб не замерзала вода у флязі. Цього разу тепла не вистачило. Помітив цю прикрість, коли вже в теплі лід розтанув і намочив мій одяг. А це ж був подарунок на мій день народження. Від мене.

Паливо високої якості – наше все. Я б сказав “нєпрєходящіє духовниє ценності”. Хоча, можливо, проблема у старій каністрі – з неї вже давно сиплеться злам. Сьогодні разів сім зупинялися, бо двигун просто глохнув. Процедура проста: розкрутив гвинти, дістався фільтра, від’єднав шланги, зняв фільтр, витрусив з нього на сніг якусь буру жижу, потім у зворотному порядку… У таких випадках я кажу “Слава Україні!” і прямую до автомагазину.

Ми тут. Ми на Донбасі. Працюємо. І ось вам дулю – не будемо вішати хоботи. До бази дотягли? Добре. Завдання виконали? Чудово. Маємо якісь проблеми? Давайте ще – ми тут навчилися визначати пріоритети і будь-яку проблему швидко розв’язуємо.

«I don’t need luck, I have ammo» – це про нас. Фортуна – дама примхлива, а от успіх є результатом клопіткої праці. І ми працюємо, курво. В мороз? Добре. В жару? Пофігу. По коліно в багнюці? Дайте ще!

Це десятка, крихітко. Це, в бісову душу, найкраще зібрання військових спеців, безстрашних відморозків, іронічних циніків та інших “мєрзавцев і нєгодяєв”. І всі вони триматимуть лінію фронту, просуватимуться вперед, навчатимуться на полігонах і в ППД…

Може, хтось сприйме цей допис як чергову порцію пафосу. Але мала з «Повернись живим» каже, що «люди мають знати думки військових». От, я і пишу. А тепер треба склепати собі якийсь бутєр на сон прийдешній та вкладатися. Бо зранку ж знову чистити фільтр і їхати туди, де небо сходиться із землею.

Позивний «Вірус», 10-а окрема гірсько-штурмова бригада

Допомогти «Вірусу» та його підрозділу пришвидшити перемогу можна тут: https://goo.gl/EaqWns.

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

16.03 в 17:32
Йому назавжди залишиться 20 років
16.03 в 17:28
"Ми брали у полон російських військових"
15.03 в 12:12
«Ми ж бетмени, чи хто?»
14.03 в 17:15
Той, хто взяв ворога. Позивний "Колімбієць"
14.03 в 17:12
"Музика лунає на похороні, щоб приглушувати крики"
13.03 в 10:32
Позивний "Мустафа". Історія одного розвідника

Читайте також