• UKR
  • RUS
28 Березня 2018

Щасливий – це не тільки стан душі, а й позивний

Щасливий – це не тільки стан душі, а й позивний. Даний ще з Майдану за здатність виходити з самими лише подряпинами звідти, звідки інших виносять на ношах. А також за незмінну усмішку.
До війни були євроремонти на замовлення у Львові. За останні ж чотири роки – участь у різних добровольчих батальйонах та, зрештою, підписаний контракт у складі 24-ї бригади.

Він багато розповідає про поточну ситуацію, про особливості роботи з тепловізором – виявляється, він майже безсилий у місцях із нерівним ландшафтом. А от порушити минуле Щасливий не наважується. Про участь у боях за донецьке летовище воліє не говорити – забагато незагоєних спогадів. 

«У нас була позиція навпроти «сепарського» посту, – таки згадує він дещо. – От наша позиція, а за кілометр – їхня. І навпроти нашої позиції були будинки, там дуже часто заходили ДРГ бойовиків. Було якось, що зайшли ДРГ, у нас почався сильний, як то кажуть, махач. З правого боку була зупинка, метрів 700. Там снайпер працював. Ми не знали, що він там є, почали накривати ту групу. Мій друг, з яким я виріс на одному подвір’ї, був кулеметником, першим номером. Почали обстрілювати – влучив снайпер. Друга не стало…».

Попри чимало пережитого за останні чотири роки та 30-річчя, що святкуватиме невдовзі, Щасливий аж ніяк не виглядає на битого життям, бувалого вояку. Нарікає, що нерідко при купівлі цигарок вимагають паспорт.

«Себе перевірив, на що спроможний, багато побратимів є, з якими досі тісно спілкуємося, багато людей хороших… – говорить він. – Бували прикрі моменти, коли дівчата не хотіли чекати…».

Але ці болючі моменти вже позаду: на липень армієць планує весілля. «Дожити б!..» – іронізує він.

Допомогти Щасливому та його бойовим товаришам наблизити перемогу можна тут: https://goo.gl/iW7rHV.

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

18.04 в 14:09
Це - Максим Черкун. Він помер за Україну
18.04 в 12:13
Будинки на війні зберігають пам'ять
11.04 в 14:17
Юля сама набиває патрони 308-го калібру. Вона - снайпер
11.04 в 14:13
"Початком АТО було звільнення Харківської адміністрації"
11.04 в 13:34
Війна несе Донбасу екологічну катастрофу
10.04 в 10:52
На Горі Хрестів у Литві встановили розп'яття Україні

Читайте також