• UKR
  • RUS
11 Квітня 2018

Юля сама набиває патрони 308-го калібру. Вона – снайпер

Цю чорняву красуню з пронизливим поглядом звуть Юлія. Вона яскрава, енергійна, розумна. І вона – снайпер одного з підрозділів ССО.

Медик за освітою, Юлія працювала за фахом у Європі і багато подорожувала світом. Її батько – хірург, а бабуся, якій зараз 98 років, медиком пройшла Другу Світову війну. Це вона сказала на початку 2014 року, що не поважатиме онуку, якщо та стоятиме осторонь подій на Майдані. Юля зібрала речі й у лютому прилетіла в Донецький аеропорт. З початком війни на Донбасі дівчина пішла в батальйон “Азов” медиком, а потім почала вчитися на снайпера, бо її притягувала зброя. Тепер воює в одному з підрозділів спецпризначенців. 

Юля, струнка і тендітна, сама набиває собі патрони 308-го калібру, і, як у справжньої дівчинки, у неї аж п’ять кікімор. Юля каже, що всі вони «заточені» під її сектор, а найулюбленіша – біла. Вона любить тролити “сєпарів”: розповідає, як у Широкиному ставили їм гімн України, але не було жодної реакції, тоді увімкнули пісні Стаса Михайлова – найманці почали стріляти вже на другій пісні.

Дівчина розповідає про свої “особливі стосунки” з відомим сєпаром Африканичем, афганцем з Росії: згадує, як вони підколювали один одного, перемовляючись, запитувала у нього, як здоров’я дружини, доньки, онуки. Але водночас вона віддає належне супротивнику, який професійно воював і дозволяв вивозити поранених. Потім Африканич поїхав до Сирії, а повернувшись звідти, забрав найкращих своїх мінометників з собою. У Сирії вони і загинули влітку минулого року. Юля навіть трохи шкодує, що його більше немає, бо гідний був супротивник.

Вона підходить до командира і каже: “Тут приїхали мене позичити. Віддаси їм таку квіточку?”.
Командир вважає її хорошим, а головне, надійним товаришем. “Вона не боїться жодної роботи, несе службу на рівні з чоловіками”, – каже він.

Улітку Юля планує відвідати одну зі спекотних країн африканського континенту. А поки вона знищує ворога, який прийшов на її землю вбивати.

Допомогти захисницям України можна тут: https://goo.gl/F3iRbH.

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

18.04 в 14:09
Це - Максим Черкун. Він помер за Україну
18.04 в 12:13
Будинки на війні зберігають пам'ять
11.04 в 14:13
"Початком АТО було звільнення Харківської адміністрації"
11.04 в 13:34
Війна несе Донбасу екологічну катастрофу
10.04 в 10:52
На Горі Хрестів у Литві встановили розп'яття Україні
06.04 в 10:41
Бойовики підвозять снаряди на цивільному транспорті

Читайте також