• UKR
  • RUS
28 Квітня 2018

Ферма на передовій? Легко!

Ферма на передовій? Легко! Якщо йдеться про грузинів, які воюють у складі 54-ї бригади. Хазяйновиті і доброзичливі – вони завжди радо зустрічають гостей та встигають готувати страви національної кухні поміж боями та обстрілами.

«Мене, – каже один із бійців на ім’я Зураб, – завжди вражає, коли волонтери привозять, наприклад, кіло картоплі в окремому пакеті. І так ніяковіють, віддаючи його, мовляв, ось, бабуся передала зі свого городу, тримайте. Одні кажуть, що це недоречно, а я вважаю, що кожен допомагає, як може. Наша сила – в єдності».

Він – зрілий чоловік, у минулому – кадровий грузинський військовий. У легіоні служать кілька Зурабів – цей знаний менше, ніж командир підрозділу, але користується не меншою повагою серед бійців. Тут, у районі Світлодарської дуги, вже кілька років не вщухають обстріли. Проте грузини, як і годиться чоловікам, кажуть, що не планують відступати й боронитимуть Україну від окупантів до повної перемоги.

Допомогти 54-й бригаді і нашим грузинським братам, які воюють на передовій, може кожен із нас тут: https://goo.gl/NsvPZj.

Фонд «Повернись живим»

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

21.05 в 17:31
Міф про кровожерливих "правосєків"
17.05 в 15:51
Ми "граємо на своєму полі"
16.05 в 12:05
"Якщо ви хочете жити в Україні, треба стиснути волю в кулак і допомагати"
15.05 в 15:40
Бойовики застосовують на Донбасі саморобні ракети
15.05 в 15:25
"2 травня ми зрозуміли, що це справжня війна"
12.05 в 19:52
Замальовки з фронту. Коли смішне і страшне крокує пліч-о-пліч

Читайте також