• UKR
  • RUS
28 Квітня 2018

Ферма на передовій? Легко!

Ферма на передовій? Легко! Якщо йдеться про грузинів, які воюють у складі 54-ї бригади. Хазяйновиті і доброзичливі – вони завжди радо зустрічають гостей та встигають готувати страви національної кухні поміж боями та обстрілами.

«Мене, – каже один із бійців на ім’я Зураб, – завжди вражає, коли волонтери привозять, наприклад, кіло картоплі в окремому пакеті. І так ніяковіють, віддаючи його, мовляв, ось, бабуся передала зі свого городу, тримайте. Одні кажуть, що це недоречно, а я вважаю, що кожен допомагає, як може. Наша сила – в єдності».

Він – зрілий чоловік, у минулому – кадровий грузинський військовий. У легіоні служать кілька Зурабів – цей знаний менше, ніж командир підрозділу, але користується не меншою повагою серед бійців. Тут, у районі Світлодарської дуги, вже кілька років не вщухають обстріли. Проте грузини, як і годиться чоловікам, кажуть, що не планують відступати й боронитимуть Україну від окупантів до повної перемоги.

Допомогти 54-й бригаді і нашим грузинським братам, які воюють на передовій, може кожен із нас тут: https://goo.gl/NsvPZj.

Фонд «Повернись живим»

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

14.08 в 13:35
Mmj Card - Overview
13.08 в 18:40
The Do this, Get That Lead On College Essay Matters
13.08 в 18:33
Unheard of Write-up Provides You the Info on School Essay Topics That Just a few Consumers Know Exist
16.07 в 11:12
Бійці облаштували на Авдіївській промзоні спортзалу
16.07 в 11:00
"Аборт". Нічний кошмар мінометників
16.07 в 09:40
Побут на війні завжди облаштований мирно

Читайте також