• UKR
  • RUS
11 Травня 2018

Остап Коркуна. Підтримка з-за кордону

Знайомтеся, це – Остап Коркуна. Він – небайдужий українець, який уже вісім років живе в США, працює у Facebook і підтримує українське військо, адже вірить, що Україна переможе російських окупантів. Першу пожертву для армії у фонд “Повернись живим” Остап із дружиною зробив ще в 2014-му – молодята вирішили віддати на благочинність частину подарованих на весілля коштів.

“Пізніше, – розповідає Коркуна, – разом із організацією MaydanSF (Майдан Сан-Франциско), збирали гроші на тепловізори саме для “Повернись живим”. Результати діяльності фонду завжди говорили самі за себе, інші підтвердження не були потрібні. Потім, разом з іншими українцями в Facebook, почали допомагати з рекламою. Так що, співпраця з фондом вже ведеться на багатьох фронтах. Ну і не забуваю, щоразу коли буваю в Україні, підтримувати фонд фінансово особисто. Пишаюся дружбою з Віталієм Дейнегою і радий, що маю можливість долучитися до важливої місії фонду».

Чоловік каже, що у його оточенні немає людей, які вважають, що допомагати армії — неправильно, всі друзі захоплюються волонтерськими організаціями і впевнені, що їх потрібно підтримувати. “Але все ж, думаю, далеко не кожен робить регулярні пожертви. І тут треба розуміти, що ще далеко не всі звикли бути частиною громадянського суспільства, де люди відчувають себе відповідальними не лише за себе і свій дім, але й за те, що відбувається в країні. Тому задача волонтерських організацій — постійно їм про це нагадувати, щоб виробилася звичка”, – коментує Остап.

На питання про те, що буде з Операцією об’єднаних сил та яке майбутнє у Донбасу, впевнено відповідає, що ми обов’язково переможемо. “А ще, – каже, – я фокусуюся на тому, щоб достатньо заробляти, аби продовжувати допомагати. “Баста” (припинення допомоги. – Ред.) можна буде сказати тільки після перемоги”.

Цим постом фонд “Повернись живим”  розпочинає серію публікацій про небайдужих українців, які є нашими спонсорами та підтримують армію. Пам’ятайте, що будь-яка пожертва – це крок до нашої спільної перемоги. Допомогти військовим на передовій можна тут: goo.gl/E2gvuL

Фонд “Повернись живим”

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

14.08 в 13:35
Mmj Card - Overview
13.08 в 18:40
The Do this, Get That Lead On College Essay Matters
13.08 в 18:33
Unheard of Write-up Provides You the Info on School Essay Topics That Just a few Consumers Know Exist
16.07 в 11:12
Бійці облаштували на Авдіївській промзоні спортзалу
16.07 в 11:00
"Аборт". Нічний кошмар мінометників
16.07 в 09:40
Побут на війні завжди облаштований мирно

Читайте також