• UKR
  • RUS
12 Травня 2018

Замальовки з фронту. Коли смішне і страшне крокує пліч-о-пліч

Смішне і страшне крокує на війні пліч-о-пліч. Відповідних історій не бракує, вони доповнюють і врівноважують одна одну. І якщо страх гартує і виводить до перемоги, то сміх подовжує життя і зцілює.

Водій реанімобіля підрозділу «Ангели Тайри» («АСАП») Хантер, відомий у цивільному житті як Костянтин Бабкін, має вагон і маленьких возик історій та замальовок, а також талант їх розповідати. Так, аби слухачі забули про час і недопиту каву перед носом.

«Були ситуації, коли ти дістаєш цигарку з сірниками і не можеш зрозуміти, де цигарка і з якого боку її прикурювати, тому що руки тремтять від адреналіну, – згадує він. – Є страх керований, котрий робить з людини героя, і є страх ступорний, тваринний, який робить із людини гада. Це тремтіння рук – це той адреналін, що тебе тримає на плаву, що вихлюпується, коли ти вже все зробив, як треба, коли всі живі і здорові. Ти зупиняєшся, а тебе ще продовжує «ковбасити». 

Згадує, як на одному об’єкті вийшов разом із отцем Андрієм, капеланом, попити кави біля реанімобіля: «І тут ми чуємо скрегіт – виходить «воїн світла» (позивного його я не знаю, але в них у всіх один позивний – аватар-джан). Іде аватар-джан, тягне автомат затворною рамою по землі, як пахар плуг, – іскри, ніч надворі… А він у стані «нірвани». Саджу його на стілець, беру нещасний автомат і йду до командира підрозділу. Підрозділ піхотний, але командир у душі танкіст – перед ним стоїть ноутбук, а на ньому – бій під Прохорівкою. Він палить танки, підсвічує арті, вони криють… Я кажу: «Перепрошую, але у вас там боєць у стані непритомності. Він синій, майже як Чорне море. Зброю ледь не скалічив!». Він: «А що я можу зробити? Йому ще дві години на варті стояти!». Зрештою, на варту заступили Хантер із капеланом. Маючи при собі самі лише тактичні ножі…

Підтримати військо та наблизити перемогу можна тут: goo.gl/8aCZB5

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

14.08 в 13:35
Mmj Card - Overview
13.08 в 18:40
The Do this, Get That Lead On College Essay Matters
13.08 в 18:33
Unheard of Write-up Provides You the Info on School Essay Topics That Just a few Consumers Know Exist
16.07 в 11:12
Бійці облаштували на Авдіївській промзоні спортзалу
16.07 в 11:00
"Аборт". Нічний кошмар мінометників
16.07 в 09:40
Побут на війні завжди облаштований мирно

Читайте також