• UKR
  • RUS
16 Травня 2018

“Якщо ви хочете жити в Україні, треба стиснути волю в кулак і допомагати”

“Якщо ви хочете жити в Україні, треба стиснути волю в кулак і допомагати. Інакше в нас не буде армії і не буде країни”, – говорить мені хлопець, який чотири роки підтримує українську армію фінансами.

Євген Сухіх працює системним адміністратором. Ще під час Революції Гідності підтримував людей на Майдані одягом і продуктами. “Я підтримую тих людей, які відстоюють, на мою думку, правильні речі”, – розповідає хлопець.

У травні 2014 року Женя побачив у Фейсбуці пост Віталія Дейнеги, у якому той писав, що віддає 10 тисяч гривень (аналог 1000 доларів на той час. – Ред.) на армію, і закликав людей підтримати його ініціативу.

Так сталося, що якраз тоді Євген розробив мобільний додаток “Симулятор Януковича”, який у результаті отримав 500 тисяч установок на телефони.

“Я це більше розробляв для себе, не думав, що додаток вистрілить. Врешті, вирішив цю справу монетизувати, вставив рекламу. На цій банерній рекламі за кілька тижнів накапало близько 200 євро. І на пошту прийшов гугл-чек. Я подумав, що ці гроші не мої, зароблені на додатку, і я можу їх віддати”, – говорить Женя.

Для того щоб перевести кошти в готівку, потрібно було чекати 40 чи 50 днів. І Євген вирішив віддати Віталію суму, яка дорівнює тій, що у чеку. З цього і почалася допомога українським військовим. Щомісяця від зарплати хлопець віддавав кілька тисяч. Один із перших бронежилетів, які поїхали на фронт від новоствореного фонду “Повернись живим”, був підписаний іменем хлопця. Решта тепловізорів та усіляких потрібних речей теж мають частинку його допомоги.

“Даю гроші “Повернись живим”, бо точно знаю, що вони підуть на правильну справу. Я вважаю, що потрібно підтримувати фонди, які оперативно допомагають військовим”, – стверджує Євген.

“Хочеться, щоб це швидше закінчилося. А, з іншого боку, дуже страшно пускати в Україну тих людей, які живуть в окупації. У них промитий мозок, і на чергових виборах вони знову виберуть Януковича. Проте нам потрібно завершувати війну і робити це на кордоні з Росією. Ми в будь-якому випадку повернемо свої землі. Думаю, в наших силах вибити ворога. Ми стали значно сильнішими”, – додає хлопець.

Так, він усвідомлює, що армія і її потреби змінилися. Так, розуміє, що загалом армією повинна займатися держава. Але водночас знає, що лише всі разом – і військові, і тил, – ми зможемо здійснити мрію країни і повернути загарбані росіянами землі. Тому і вибору в нормальних людей немає, окрім як допомагати тим, хто нас захищає: https://goo.gl/MYW1cf.

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

14.08 в 13:35
Mmj Card - Overview
13.08 в 18:40
The Do this, Get That Lead On College Essay Matters
13.08 в 18:33
Unheard of Write-up Provides You the Info on School Essay Topics That Just a few Consumers Know Exist
16.07 в 11:12
Бійці облаштували на Авдіївській промзоні спортзалу
16.07 в 11:00
"Аборт". Нічний кошмар мінометників
16.07 в 09:40
Побут на війні завжди облаштований мирно

Читайте також