• UKR
  • RUS
31 Травня 2018

На передовій за раз згоріли вісім тепловізорів фонду

Втрата ВОСЬМИ ТЕПЛОВІЗОРІВ – це боляче! Дуже боляче. Чому? Тому що це 8 спостережних пунктів, які будуть без “очей”. Це сотні бійців, які залишаться сліпими та беззахисними перед обличчям ворога. Минулого тижня в одному з підрозділів за раз згоріло 8 “тепліків”. Вісім Pulsar Helion, кожен вартістю 2300 євро. Так, це саме вони на фото. Для тих, хто читає нас з “тієї” сторони: не радійте, ситуація під контролем, запасами фонду ми змогли перекрити цю втрату. Наш співробітник терміново виїхав і забезпечив хлопців заміною. З моменту, як тепловізори згоріли, до моменту, коли ми змогли їх замінити, пройшли лічені години. 

Для наших друзів: дуже просимо вас активізуватися, тому що склад необідно терміново поновити. Без зайвої патетики – це питання життя та смерті. Якщо ви читаєте нашу сторінку і слідкуєте за новинами, то бачите, що бойові дії останнім часом дещо активізувалися, на фронті багато загиблих, знову під обстрілами мирне населення. І, поки що, прогноз на зниження активності невтішний. Так, ми перекрили втрату, але нам завжди необхідно бути на крок попереду. Ми просто немаємо права наступного разу виявитися неготовими. 

Ми сподіваємося на вашу оперативну підтримку. Хлопці впевнені, що ми з вами прикриємо їм спину. Один тепловізор Pulsar Helion коштує 2300 євро. Ціна восьми таких “очей” – 18 400 євро. Допомогти придбати їх кожен може тут: https://goo.gl/u8nLPF

 
Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

14.08 в 13:35
Mmj Card - Overview
13.08 в 18:40
The Do this, Get That Lead On College Essay Matters
13.08 в 18:33
Unheard of Write-up Provides You the Info on School Essay Topics That Just a few Consumers Know Exist
16.07 в 11:12
Бійці облаштували на Авдіївській промзоні спортзалу
16.07 в 11:00
"Аборт". Нічний кошмар мінометників
16.07 в 09:40
Побут на війні завжди облаштований мирно

Читайте також