• UKR
  • RUS
19 Червня 2018

Ціна посмішки добровольця на війні

Яка ціна посмішки людини, яка добровільно пішла боротися зі смертю на війну? Коли прокручую в голові це питання, завжди виникає образ медиків. 

Коли залітаєш до наших друзів із команди медиків “Вітерець” то неможливо не посміхатися. Танюша, навіть якщо залетіли просто “на перекур”, нагодує, кавою-чаєм напоїть, обніме, розвеселить, ще й подякує. “Ну а як же інакше? Ви ж наші друзі, частина нашої родини”. А в будь-яку мить вони можуть рвонути на передову, аби рятувати ще одне життя.

Усі тут по-доброму навіжені. Таня звільнилася з лікарні в рідному місті та працює на фронті у спартанських умовах. Гриша – військовий у відпустці, допомагає, поки є час, а потім знову сюди ж. “І хоча ми розуміємо, що добре, коли роботи для нас немає, але цей драйв він захоплює, розумієш?”.

Та поки війна триває, робота, на жаль, завжди знаходиться. Сьогодні ж у вас свято! Дорогі наші, ви – янголи, які бережуть найдорожче, що є в цій країні, – людей. Дякуємо вам за порятунок, за те, що ви поруч, за те, що ми разом! Долучитися до порятунку життів можна тут: goo.gl/b1R2PJ.

Зашерити Заплюсити

Ми допомагаємо підрозділам в зоні максимально небезпеки

16.07 в 11:12
Бійці облаштували на Авдіївській промзоні спортзалу
16.07 в 11:00
"Аборт". Нічний кошмар мінометників
16.07 в 09:40
Побут на війні завжди облаштований мирно
16.07 в 09:35
Псих з промки. Історія одного бійця
25.06 в 16:43
Міхаличу 59 років, він воює на передовій
25.06 в 16:18
"Я бачив, як росіяни "Градами" розстріляли Зеленопілля"

Читайте також