Американський журнал Bloomberg Businessweek написав про Фонд «Повернись живим» (Фото)

Американський журнал Bloomberg Businessweek написав про Фонд «Повернись живим» (Фото)


Про Благодійний фонд «Повернись живим» написав американський діловий журнал Bloomberg Businessweek. Стаття із заголовком «Мистецтво краудфандінгової війни» (The Art of Crowdfunding War) присвячена феномену українських волонтерства та благочинності, народжених війною на Донбасі.

Героями матеріалу стали засновник Фонду Віталій Дейнега та військові інструктори – ветерани війни – Андрій Моруга та Руслан Шпакович. Останніх кореспонденти мали змогу побачити у справі.

«Я просто хочу допомогти моїй армії боротися з поганими хлопцями», – так пояснив американським журналістам Віталій Дейнега.

Команду Фонду «Повернись живим» вразила увага іноземного ЗМІ до наших співробітників і до людей, які, попри всі складнощі, продовжують допомагати війську і рятують Україну. Ми вдячні Bloomberg Businessweek за матеріал, хоча й мусимо підкреслити, що не вважаємо окупантів просто сепаратистами, і не погоджуємося з фразою зі статті про те, що люди після Майдану «об’єднувалися в батальйони, які іноді мали зв’язок з ультра-націоналістичними групами, об’єднаними русофобією та одержимістю українською ідентичністю – аж до, у деяких випадках, расизму».

Електронний варіант статті можна прочитати за посиланням: https://www.bloomberg.com/news/features/2019-01-30/ukrainians-are-crowdfunding-the-fight-against-russia

Фото: Ostap Korkuna

 


Переглядів: 420

Останні новини