Військово-морські артилеристи відточували навички оборони узбережжя (ФОТО)

Військово-морські артилеристи відточували навички оборони узбережжя (ФОТО)


На одному з полігонів півдня України військовослужбовці окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова ВМС ЗС України провели тренування з протидесантної оборони узбережжя.

Про це повідомляє 406 ОАБр.

Як зазначає пресслужба бригади, мета навчань – підтримка професійного рівня військовослужбовців.

“Зокрема, артилерійські батареї підрозділів, які входять до складу бригади, на практиці відпрацювали дії під час протидесантної оборони ділянки морського узбережжя. Військовослужбовці тренувалися діяти в різних умовах, в тому числі й за умов використання противником високоточних засобів ураження, роботи диверсійно-розвідувальних груп противника”, – йдеться у повідомленні.

Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам розповідати ще більше новин, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні.

Бійці працювали на 100-мм гарматі МТ-12 “Рапіра”, 152-мм гарматі-гаубиці Д-20 та 152-мм гарматі “Гіацинт-Б”.

100-мм гармата МТ-12 “Рапіра”
Фото 406 ОАБР
152-мм гармата-гаубиця Д-20
Фото 406 ОАБР
152-мм гармата “Гіацинт-Б”
Фото 406 ОАБР

У бригаді повідомляють, що військовослужбовці також тренувалися маскувати техніку та озброєння, орієнтуватися на місцевості, оперативно висуватися на вогневі позиції.

“Особлива увага у ході тренувань приділялася питанням зміни вогневих позицій з готовністю до ведення подальших бойових дій та здійсненню бойової стрільби по визначених цілях. Слід зауважити, що артилерійські розрахунки успішно впоралися з усіма поставленими завданнями”, – зазначає пресслужба 406-й ОАБр.


Переглядів: 677

Останні новини