Багнюка, пил та болото. Жіноча команда «Повернись живим» взяла участь у «Гонці нації» (ФОТО)

Багнюка, пил та болото. Жіноча команда «Повернись живим» взяла участь у «Гонці нації» (ФОТО)


«Коли я тягла залізні ланцюги, було нереально важко. Але я подумала, якби на місці ланцюгів був «трьохсотий» боєць, хіба я б його кинула? Звичайно, ні!», – каже волонтер фонду «Повернись живим», учасниця «Гонки нації» Юлія Плісенко.

П’ять кілометрів бігу пагорбами і долиною. Не менше двадцяти перешкод. Багнюка, пил, болото. І все це, щоб випробувати себе і ще раз переконатися, що командна робота приносить кращі результати, ніж одноосібна.

Коли о 9 ранку 20 жовтня співробітниці фонду «Повернись живим» (між іншим, єдина жіноча команда гонок!) вийшли з роздягальні, їхні аматорські кросівки і лосини, швидше, для шейпінгу, ніж для кроссфіта, виглядали трохи смішно на тлі професійної спортивної екіпіровки більшості учасників. Але, як завжди, зовнішність оманлива. І було приємно спостерігати, як дівчата, практично без підготовки, залишали позаду багатьох «крутих» спортсменів.

Усе почалося з бігу під гору з колодами на плечі. Потім кілька кілометрів кросу лісом з різними перешкодами: потрібно було пролазити під колесами обличчям у пісок, бігти по планці, залазити на рампу заввишки метрів п’ять, переповзати по колодах, не торкаючись землі. Важко? Дуже! Не зробив? Заміни 15 стрибками суперберпі. Замість півтори години дівчата витратили на гонку три. Але пройшли всі! Хоч іноді й замінювали проходження перешкод берпі. Що, до речі, теж не легко після кілометрів бігу.

Подолавши таку смугу перешкод, розумієш, що таке армійський вишкіл. При цьому найбільше вразила єдність учасників. Замість суперництва – взаємодопомога. Коли одна людина підставляє свою спину, щоб інша не зірвалась з колоди. Або коли під час забігу на рампу ті, хто зробили це першими, подають руку іншим учасникам. Або коли хтось кричить «Дайте води!» – і її моментально підносить абсолютно чужа людина. Таке можливо тільки у нас, українців. Доведено не тільки «Гонкою нації».

 

Автор: Юлія Кірієнко

Фото: Анатолій Гаєвський


Переглядів: 175

Останні новини