БМП, бліндаж та КамАЗ з бойовиками: що знищили українські бійці на Донбасі (Фото)

БМП, бліндаж та КамАЗ з бойовиками: що знищили українські бійці на Донбасі (Фото)


За два тижні – з кінця січня до 9 лютого – українські військовослужбовці на Донбасі знищили декілька одиниць ворожої техніки. Також противник поніс значних втрат живої сили.

Частина відеодоказів була оприлюднена на сторінці прес-центру операції Об’єднаних сил, деякі опублікував військовослужбовець та блогер Анатолій Штефан Штірліц.

Так, 30 січня на напрямку Сокільники – Кримське на Луганщині бойовики відрили вогонь по українських військових з зенітної установки ЗУ-23-2, яка була встановлена на МТЛБ-У. Застосовуючи ПТРК «Стугна-П» бійці 10-ї ОГШБр знищили ворожий об’єкт.

БМП бойовиків. Кадр відео

На тій же ділянці фронту 5 лютого військовослужбовці бригади знищили БМП окупантів та їхній позашляховик. Під прикриттям мінометного вогню бойовики намагалися наблизитися по позицій українських військових та захопити спостережний пункт. По ворогу відкрили вогонь з ПТРК «Стугна». Унаслідок удару по броньованій машині були знищені два бойовики, вісьмох поранено.

Зищення ворожої БМП. Фото: опреція Об’єднаних сил

За даними розвідки, 6 лютого в районі населеного пункту Голубівське українські військові знищили «КРАЗ» окупантів, який підвозив боєприпаси та евакуював бойовиків.

8 лютого було знищено БМП бойовиків в районі Світлодарської дуги.

Спостережний пункт окупантів. Кадр відео

В районі населеного пункту Пікузи розгромили бліндаж бойовиків. За даними розвідки, троє окупантів вбито, ще троє – отримали поранення. Також українські військові поцілили у КСП противника в районі селища Золоте.

КСП бойовиків у Золотому. Кадр відео

Крім того, військовослужбовці ОЗСП «Азов» повідомили, що невдовзі після повернення на «нуль» ліквідували групу окупантів, які намагалися наблизитися до українських позицій, використовуючи міномети, ПКМ та стрілецьку зброю.


Переглядів: 330

Останні новини