Бойовиків виманюють треновані жінки-агенти. Новий фейк “ДНР”

Бойовиків виманюють треновані жінки-агенти. Новий фейк “ДНР”


На фото: затриманий бойовик Ігор Солод 

Чергова невдала пропаганда. Бойовики “ДНР” так званого батальйону “Спарта” розповсюджують інформацію про те, що їх бійців з тимчасово окупованої території виманюють треновані жінки-агенти. Брошури з таким змістом окупанти розміщують на своїх позиціях – зокрема, на позиціях на території окупованого Донецького аеропорту.

Скрін відео найманців з Донецького аеропорту

За даними окупантів, завербовані українськими спецслужбами жінки нібито знайомляться з бойовиками у соцмережах, а потім (з “використанням психотропних речовин”) виманюють їх на підконтрольну Україні територію. У брошурі наводиться приклад “моторошної історії” бойовика на ім’я Ігор Солод, затриманого поблизу Зайцевого. У березні 2018 року бійці 24 ОМБр й справді затримали 42-річного диверсанта “ДНР” з вищевказаним ім’ям. Відео допиту бойовика показали національні телеканали, окупант мав при собі документи. За словами Солода, він служив у рядах “ДНР” гранатометником з 2015 року. У полон здався після того, як заблукав і закінчилися набої.

Бійця 24-ої бригади, який затримав Солода, звуть Коля. За сміливий вчинок (диверсант був затриманий без жодного пострілу) він був удостоєний державної нагороди.


Переглядів: 273

Останні новини