Бойовики віддали тіло загиблого морпіха

Бойовики віддали тіло загиблого морпіха


У середу, 15 липня, з тимчасово окупованої території українській стороні передали тіло загиблого 13 липня військовослужбовця.

Про це повідомили у пресслужбі 35-ї окремої бригади морської піхоти.

«Сьогодні відбулося повернення з тимчасово окупованої території тіла командира розвідувального взводу окремого батальйону бригади морської піхоти, який загинув 13 липня внаслідок вибуху невідомого вибухового пристрою. Наразі триває підготовка до транспортування тіла воїна до місця поховання та проведення ритуалу вшанування полеглого українського Героя», – розповіли у бригаді.

Як писав «Повернись живим» раніше, 13 липня військовослужбовець 35-ї ОБМП загинув під час виконання бойового завдання, підірвавшись на невідомому вибуховому пристрої поблизу населеного пункту Зайцеве.

«Наказом командира батальйону група дорозвідувала підходи до наших позицій на ймовірність підходів ДРГ противника. Під час дорозвідки командир взводу потрапив на мінне поле, на невідомий вибуховий пристрій, та отримав поранення несумісне з життям», – розповів командир 35-ї ОБМП полковник Микола Палас.

Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні.

Після цього сторона противника підтвердила дотримання режиму тиші, аби група евакуації змогла забрати з поля загиблого. Однак, військові не дійшли до тіла загиблого побратима 15 метрів.

«Ми не дійшли до тіла метрів 10-15. Там була влаштована підла засідка, почався шквальний вогонь з трьох сторін. Ми були вимушені відійти назад, ми відповзали», – розповів керівник української сторони СЦКК за режимом припинення вогню полковник Микола Левицький, який також був у групі евакуації.

Унаслідок обстрілу військовий медик загинув на місці, одного бійця було поранено, ще один – отримав контузію. Тривають перемовини про повернення тіла загиблого медика українській стороні.

Головне фото: Укрінформ

Останні новини:


Переглядів: 473

Останні новини