Перейти до головного вмісту

Відділи

Військовий відділ

Вивчає потреби Збройних сил України в техніці та забезпечує найнеобхіднішим обладнанням. Доставляє в підрозділи та моніторить використання військових девайсів.

Працівники відділу спілкуються безпосередньо з бійцями і дізнаються напряму від них про ключові проблеми і потреби. Фонд розробив для посилення армії мобільний комплекс спостереження, індивідуальні та групові комплекти розмінування; графічно-розрахунковий комплекс «Armor», інклінометр, макет артилерійського озброєння.

Наші інструктори навчають військових за п’ятьма напрямами: ведення вогню із закритих позицій, мінна безпека, снайпінг, керування безпілотниками, домедична допомога. За час роботи фонду вони підготували понад 10 тисяч військових. Кожного другого українського снайпера на лінії зіткнення навчали наші фахівці.

Також відділ організовує навчання для молодших офіцерів за напрямом «Менеджмент та лідерство у військовому підрозділі».

Усі співробітники відділу – ветерани російсько-української війни.

Комунікаційний відділ

Комунікаційний відділ розповідає про Фонд та його діяльність, висвітлює головні безпекові події країни, пише про українське військо та військових.

Ми аналізуємо законопроєкти, оборонні ініціативи, закупівлі і ситуацію на передовій, якою з 24 лютого 2022 року стала більша частина України. А ще — створюємо власний унікальний контент у вигляді фото, відео й текстів на сайті та шести соцмережах організації.

Станом на липень 2022 року Facebook-спільнота Фонду налічує понад 3,5 мільйони підписників та є найбільшою сторінкою українського сегменту соцмережі. За нею стежить кожен 5-й львів’янин, кожен 10-й мешканець Києва та кожен 20-й одесит і дніпрянин. Ком’юніті «Повернись живим» у Твіттері на цей період становить понад 170 тисяч підписників.

Комунікаційний відділ також координує медійний і технічний супровід Фонду, взаємодію нашої організації зі ЗМІ.

Крім цього, ми творимо деякі рекламні проєкти «Повернись живим». У першому півріччі 2022 року наша команда реалізувала проєкт зовнішньої всеукраїнської реклами «4.5.0.», а також проєкт реклами на електронних носіях «Кожна гривня важлива». Обидві кампані були створені спільно з відомим українським художником Нікітою Тітовим.

Креативний відділ

Компактна внутрішня агенція фонду «Повернись живим». Щоденна робота відділу – це креативні кампанії, соціальні проєкти та інтеграції, колаборації з брендами та будь-які інші комунікації, що допомагають українцям робити своє військо сильнішим та ефективнішим.

Щороку ми створюємо благодійні календарі, мета яких – зібрати кошти для посилення армії та актуалізувати тему війни в інформаційному просторі. Календар «Реальні масштаби» на 2022 рік — це 12 сюжетів, розгорнутих на пейзажах Донбасу, де відбуваються бойові дії. Центральними об’єктами композицій стали трансформовані 3D-моделі пристроїв, які допомагають зберегти життя наших військових, бути точнішими в протидії ворогові та оберігати нашу незалежність.

Реалізуємо разом із найкращими українськими художниками, дизайнерами, креативниками, артдиректорами, співаками, стратегами проєкти, спрямовані на постійне фокусування уваги мільйонів людей на важливому. Мистецтво також є інструментом, який наближає нас до перемоги.

Адміністративний відділ

Вирішує технічні завдання і впроваджує автоматизацію бізнес-процесів. Забезпечує сталу роботу, зовнішню та внутрішню комунікацію. Є посередником між усіма відділами організації. Опрацьовує запити від громадян, партнерів, українських та іноземних ЗМІ через усі можливі канали комунікації. Підбирає членів команди, навчає і сприяє розкриттю їхнього потенціалу. Налагоджує робочі процеси, організовує заходи і події. Є надійним тилом для команди фонду у кризових ситуаціях.

Ветеранський відділ

Реалізує проєкти зі спортивної реабілітації та розвитку ветеранського підприємництва.

«Повернись живим» – співорганізатор міжнародних змагань Invictus Games у Гаазі (Нідерланди) та Warrior games в Орландо (США). Фонд започаткував та розвиває Федерацію ветеранського спорту. Наші проєкти сприяли відновленню близько тисячі учасників війни на Донбасі. У межах програми «Спортивні амбасадори» 14 ветеранів втілили свої регіональні спортивні та менторські проєкти.

Із 2018 року «Повернись живим» – співорганізатор Міжнародного ветеранського та волонтерського форуму «Там де ми, там Україна».

Торік ми провели два форуми ветеранського бізнесу і вперше випробували формат ярмарку для ветеранів-підприємців. Перезапустили роботу Асоціації підприємців ветеранів АТО (АПВА). Працюємо над концепцією державної підтримки бізнесу учасників бойових дій спільно з Міністерством ветеранів.

Фінансовий відділ

Веде публічну онлайн-звітність на сайті фонду. Кожен, хто довірив нам свої кошти, може бачити, на що ми їх витрачаємо. Це збільшує довіру до організації і є своєрідною сторінкою історії нашої перемоги, яку пише кожен, хто до неї долучився.

Крім того, ми ведемо податкове та фінансове звітування перед органами Державної фіскальної служби, статистики, нашими донорами і благодійниками, а також обліковуємо закупівлі фонду і передане військовим майно.

Аналітичний відділ

Знаходить неочевидні проблеми в сфері безпеки та оборони України, а також шляхи їхнього вирішення. Аналітичний відділ співпрацює з органами військового управління, громадськими організаціями, експертним середовищем та бізнесом. Це допомагає поглянути на звичні для військового середовища проблеми під іншим кутом.

За чотири роки роботи наш аналітичний відділ провів сім масштабних досліджень, зокрема щодо актуального стану та проблем військового зв’язку ЗСУ, причин звільнення військовослужбовців з армії тощо. Також ми надаємо методологічну підтримку реформі системи територіальної оборони України, інформаційно сприяємо її розбудові, розробляємо нормативно-правові акти.