Перейти до головного вмісту

Департаменти

Воєнний департамент

Воєнний департамент займається системним забезпеченням та навчанням підрозділів ЗСУ, НГУ, СБУ, ГУР та ДСНС. Постійна комунікація дає нам можливість визначити потребу і в найкоротші терміни реалізувати її, посиливши бойову міць.
Ми не тільки закуповуємо прилади в Україні та по всьому світі, а потім передаємо. Розробляємо, виготовляємо власні, унікальні технічні продукти та засоби, які подекуди змінюють хід бойових дій на користь України. Створюємо та впроваджуємо нові навчальні програми, курси, які покращують індивідуальну та групову підготовку.
Ми трошки більше ніж команда благодійного фонду. Ми – надійні партнери та давні друзі всього оборонного сектору держави.

Департамент розвитку та партнерства

Департамент розвитку та партнерства «Повернись живим» відповідає за зростання потенціалу організації, планування та реалізацію партнерських проєктів і визначення спільних стратегічних пріоритетів співпраці. Департамент включає такі напрями діяльності, як фандрейзинг, міжнародне співробітництво, грантовий менеджмент та креативні проєкти.
Фандрейзинговий напрям розбудовує довгострокові стосунки з партнерами, залучає кошти та інші ресурси для реалізації проєктів воєнного департаменту та адміністративної діяльності організації, для посилення інституційних спроможностей «Повернись живим».
Міжнародний напрям відповідає за просування бренду та підвищення конкурентоспроможності на міжнародному рівні, пошук партнерів для співпраці. Невдовзі «Повернись живим» планує відкриття закордонного представництва для ефективної роботи на міжнародній арені.
Робота з донорськими організаціями дає можливість залучати кошти на реалізацію проєктів зі спортивної реабілітації ветеранів, розбудови ветеранського бізнесу та проведення стратегічних досліджень у сфері безпеки та оборони.
Креативний напрям відповідає за реалізацію іміджевих проєктів фонду, інтеграцій та колаборацій із брендами, власні рекламні кампанії.
Департамент виконує представницьку функцію організації у відносинах із партнерами фонду і соціально відповідальним бізнесом

Департамент стратегічних ініціатив

Департамент стратегічних ініціатив займається просуванням реформ в секторі безпеки та оборони, формуванням політик в сфері реінтеграції ветеранів російсько-української війни.
Департамент включає в себе аналітичний, комунікаційний та ветеранський відділи, а також напрям управління персоналу.
Ми аналізуємо законопроєкти, оборонні ініціативи, закупівлі і ситуацію на передовій, якою з 24 лютого 2022 року стала більша частина України. А ще — створюємо власний унікальний контент у вигляді фото, відео й текстів на сайті та шести соцмережах організації.
Головна мета роботи департаменту – зробити країну кращою, ефективнішою.

Фінансовий департамент

Фінансовий департамент веде публічну онлайн-звітність на сайті фонду. Кожен, хто довірив Фонду Повернись Живим свої кошти, може бачити, на що вони витрачаються. Це збільшує довіру до організації і є своєрідною сторінкою історії нашої перемоги, яку пише кожен, хто до неї долучився.
Крім того, ведеться податкове та фінансове звітування перед органами Державної фіскальної служби, статистики, нашими донорами і благодійниками, а також обліковуються закупівлі фонду і передане військовим майно.

Крім того, ми ведемо податкове та фінансове звітування перед органами Державної фіскальної служби, статистики, нашими донорами і благодійниками, а також обліковуємо закупівлі фонду і передане військовим майно.