Донеччиною можливо управлятиме військовий прокурор з Горлівки

Донеччиною можливо управлятиме військовий прокурор з Горлівки


Головою Донецької обласної державної адміністрації може стати військовий прокурор, 33-річний підполковник юстиції Павло Кириленко. Відповідну інформацію на своїй сторінці у Facebook розмістив чинний віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Сьогодні на засідання Уряду від Адміністрації Президента будуть внесені наступні кандидатури на посади глав ОДА… Хто ці люди? Звідки? Яким чином стали кандидатами на зазначені посади? Які підводні камені їх призначень? Ризики? Бекграунд цих кандидатів? Поширюємо, ділимося інформацією», – написав Розенко.

Як вдалося дізнатися «Повернись живим», Павло Кириленко є підполковником юстиції. У 2017 році він став військовим прокурором Ужгородського гарнізону Західного регіону. Можливий голова Донецької ОДА народився на Донеччині і до війни проживав у тимчасово окупованій Горлівці. Кириленку усього 33 роки, за освітою він – юрист, в органах прокуратури працює з 2008 року. Підполковник юстиції одружений, виховує разом із дружиною сина та доньку.

Згідно з даними електронної декларації за 2018 рік, Кириленко отримав у минулому році 450 тис. грн заробітної плати та їздить на BMW 528i 2015 року випуску. Декларацію кандидата на посаду голови Донецької ОДА Кириленко розмістив ще 18 червня.


Переглядів: 159

Останні новини