У понеділок, 27 липня, завершилися багатонаціональні військові навчання Sea Breeze – 2020. Близько двох тисяч військових з восьми країн (Україна, США, Болгарія, Грузія, Норвегія, Румунія, Іспанія, Туреччина), понад 20 кораблів, літаки та гвинтокрили – так виглядали навчання у Чорному морі.
Вони стартували 20 липня та тривали у скороченому режимі сім днів. Sea Breeze проводять в Україні з 1997 року.
«Однією з особливостей цьогорічних навчань була спільна дистанційна робота двох штабів, з яких, власне, здійснювалось управління «Сі Бризом – 2020». Один штаб був розташований безпосередньо в Одесі, а другий – у місті Рота (Королівство Іспанія) в морському операційному центрі 60-го з’єднання надводних кораблів 6-го флоту ВМС США. Це було своєрідним ноу-хау як для українських військових моряків, так і для наших американських партнерів», – розповіли у Міністерстві оборони України.
Також під час цьогорічних навчань вперше були відпрацьовані практичні стрільби зі знищення морських цілей із застосуванням озброєння гелікоптера та проведено ескортування патрульного протичовнового літака P-8 Poseidon ВМС США.
«За практичними діями у морі багатонаціональних корабельно-катерних груп морської компоненти навчань «Сі Бриз – 2020» пильно стежили кораблі Чорноморського флоту РФ», – кажуть у Міноборони України.
Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні.














Головне фото: пресслужба Міноборони України
Останні новини:
- Загибель трирічної дитини в Криму та смерть побитого «азовця» у Запоріжжі: дайджест важливих новин вихідних
- «Слухайте маму, рок-н-рол і все буде добре», – неймовірна історія «кіборга» Сергія Стратічука
- Імена катів Гіркіна та все про «режим припинення вогню» на Донбасі: новини тижня, які ви могли пропустити
- Черговий режим тиші може не початись. Останні новини та погляд з фронту
- Перемир’я 20.0: що чекати Україні від чергових домовленостей про припинення вогню на Донбасі