Журналістка зібрала перелік причетних до організації незаконного «референдуму» в окупованому Криму та передала його СБУ

Журналістка зібрала перелік причетних до організації незаконного «референдуму» в окупованому Криму та передала його СБУ


Українська журналістка Маріанна Присяжнюк зібрала перелік усіх, хто організовував та сприяв проведенню незаконного «голосування» за поправки до Конституції РФ та відправила їх Службі Безпеки України.

Про це журналістка написала на своїй сторінці у Facebook.

«Тому, вітаючи себе з ДР, зібрала та відправила списки всіх причетних до організації незаконного проведення референдуму в Криму, відповідного ознак, вказаних у ст. 111 Кримінального кодексу України про вчинення державної зради, у відповідний орган досудового слідства – Службу безпеки України. ПРАЦЮЙТЕ!!!!Окремо, списки нових кандидатів на персональні санкції будуть надіслані у дипломатичні представництва найближчими днями імейлом», – написала журналістка.

Час від часу всі доводиться робити вібір і приймати рішення. От, подумала про те, який же ж вибір робитимуть в Криму…

Опубліковано Marianna Prysiazhniuk Вівторок, 30 червня 2020 р.

У коментарі «Повернись живим» Маріанна Присяжнюк розповіла, що всі дані взяла з сайту Центральної Виборчої Комісії РФ. На веб-ресурсі справді міститься повний перелік складу виборчих комісій.

«Мусимо стимулювати нашу правову систему, щоб вона працювала. Це тиск знизу. Я переконана, що перш за все, досудові органи й суди повинні створювати також власну практику в частині захисту суверенітету. Це моя позиція, як громадянки. Ми платимо податки, щоб це все працювало. Принаймні це моє право змушувати систему працювати», – пояснила свій вчинок журналістка.

Вона додала, що відправила перелік рекомендованим листом. Після отримання СБУ протягом доби має відкрити справу або відмовити. У разі відмови журналістка збирається звертатися до суду, щоб справу все-таки відкрили.

Нагадаємо, 25 червня розпочалося загальноросійське голосування щодо внесення змін до Конституції РФ, яке триватиме до 1 липня. Вони зокрема дозволять Путіну залишатись президентом ще два строки – до 2036 року. Україна звернулась до міжнародних партнерів із проханням засудити організацію «голосування» щодо поправок до Конституції Російської Федерації на окупованих територіях Донбасу та Криму.

Останні новини:


Views: 360