Фонд «Повернись живим» отримав відзнаку за кращу маркетингову команду

Фонд «Повернись живим» отримав відзнаку за кращу маркетингову команду


У середу, 12 грудня, під час Церемонії нагородження переможців Effie Awards Ukraine 2018 благодійний фонд «Повернись живим» отримав відзнаку Best Marketing Teams («Краща маркетингова команда»).

У категорії «Соціальні фонди та благодійні організації» Фонд посів перше місце рейтингу та, за підсумками журі, набрав 71 бал.

«Для мене, як для керівника, дуже важливо, що нас відзначили, як команду, адже це показник моєї роботи та ефективності, – прокоментував засновник БФ «Повернись живим» Віталій Дейнега. – Один з наших спонсорів колись написав у Facebook геніальну фразу, яку я не втомлююся цитувати: «Команда, зібрана під проект, часто набагато цінніша самого проекту». І я дуже радий, що зібрав настільки унікальних людей, які разом здатні робити феноменальні речі та показувати високі результати. Причому, робити це на волонтерських засадах. Тобто, більша частина роботи, яку оцінили, була волонтерською».

Зазначимо, що «Повернись живим» отримує відзнаку Best Marketing Teams другий рік поспіль.

Справка. Премія Effie нагороджує найуспішніші рекламні кампанії, що проводяться на українському ринку, вона підтримує і сприяє підвищенню ролі реклами, ефективному і результативному використанню маркетингових ресурсів. Рейтинг Best Marketing Teams визначає найкращі маркетинг-команди рекламодавців України. Починаючи з 2013 року, рейтинги маркетингових команд Вest Marketing Teams проводяться за загальними правилами, але роздільно в різних номінаціях, які відповідають категоріям конкурсу Effie Awards Ukraine.

Переглянути повний список нагороджених можна за посиланням.


Переглядів: 237

Останні новини