Follow our new website →

www.comebackalive.in.ua

Фонд «Повернись живим» у Дніпрі презентував новий благодійний календар (Фото)

Фонд «Повернись живим» у Дніпрі презентував новий благодійний календар (Фото)


У вівторок, 11 грудня, Благодійний фонд «Повернись живим» презентував свій новий благодійний календар на 2019 рік. Захід відбувся у Дніпрі, у Музеї АТО.

На презентації були присутні засновник Благодійного фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега, художник-ілюстратор Олександр Ком’яхов, креативний директор Благодійного фонду «Повернись живим» Олексій Новіков, радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик та представник 25-ї окремої повітрянодесантної бригади.

Фонд «Повернись живим» щороку презентує благодійні календарі, мета яких – зібрати кошти для допомоги українській армії. Так, у 2015 році вийшов календар «Кіборги» з обличчями українських захисників, а у 2017-му – з сюрреалістичними зображенням військової їжі.

«Минулого року в нас були сюрреалістичні фото на тему військової їжі. Це був дуже нестандартний календар, дуже нешаблонний проект. Цього року ми вирішили обрати тему мови на війні», – зазначив під час презентації Віталій Дейнега.

Він зауважив, що багато з нас в побуті починають використовувати такі слова, як: «плюс-плюс», «4-5-0» та багато інших виразів, яких не було в наші мові, поки в Україні не розпочалася військова агресія Росії.

«Цей календар графічно ілюструє ці слова, він звертає увагу на війну і закликає допомагати армії», – підкреслив засновник БФ «Повернись живим».

Цьогорічний календар показує, що війна калічить навіть слова. Через художні образи «Повернись живим» показує феномен військових неологізмів та вплив війни на мову. Благодійний календар на наступний рік зроблений у форматі військового словника, де кожна сторінка – це ілюстрація слів, які використовують українські військові та які змінили своє значення за останні роки. «Покемон», «дашка», «мишка», «пташка», «таблетка» – далеко не повний список неологізмів з військової мови, які Фонд продемонстрував широкому загалу.

Традиційно всі благодійні внески від купівлі календарів будуть використані на допомогу українській армії. Перше попереднє замовлення було зроблено радником голови Дніпропетровської ОДА, бізнесменом Юрієм Голиком. За ці кошти був придбаний тепловізор і сьогодні його вже передали представнику 25-ї окремої повітрянодесантної бригади.

Замовити благодійний календар та допомогти українській армії ви можете за посиланням: https://goo.gl/rr9K2a 


Переглядів: 430

Останні новини