Follow our new website →

www.comebackalive.in.ua

Фонд “Повернись живим” запускає освітній курс лідерства для військових

Фонд “Повернись живим” запускає освітній курс лідерства для військових


Фонд “Повернись живим” запускає освітню програму для військових. З 15 по 17 квітня курс “Менеджмент та лідерство у військовому підрозділі” першими пройдуть військовослужбовці 28-ої окремої механізованої бригади. За словами керівниці напрямку по роботі з військовими “Повернись живим” Наталі Калмикової, на прохання Фонду армійців вчитимуть викладачі Центра лідерства УКУ Львівської бізнес-школи.

“Програма розрахована на офіцерів – командирів рот та командирів інших підрозділів бригади з аналогічними задачами. До кінця року плануємо навчити приблизно 120 військових у шести бригадах, тобто, по 20 представників молодшого офіцерського складу з кожної. Безпосереднім навчанням будуть займатися спеціально запрошені викладачі Центра лідерства УКУ Львівської бізнес-школи. Міністерство оборони та Генеральний штаб ЗСУ підтримали ініціативу Фонду, тому в подальшому планується впровадження програми в програми військових вишів”, – прокоментувала Калмикова.

За словами керівниці напрямку, триденне навчання відбуватиметься у пунктах постійної дислокації бригад у вигляді інтерактивних лекції з практичними завданнями. Командири проходитимуть навчання за рекомендацією безпосереднього керівництва або ж за власним бажанням. “Повернись живим” покриває розходи на навчання армійців з курсу “Менеджмент та лідерство у військовому підрозділі” за рахунок благодійних внесків, що їх на допомогу армії переказує Фонду гендиректор НАК “Нафтогаз” Андрій Коболєв. Нагадаємо, управлінець з лютого переказує всі доходи, які він отримує в “Нафтогазі”, на благодійність, і розділяє заробітну плату, “бонуси” та премії порівну між трьома благодійними організаціями.

“Основа армії – люди. Їх власний розвиток та розвиток їх навичок управління – це інвестиція у майбутнє. Насправді, навички менеджменту та лідерства є обов’язковими, як для цивільних, так і для військових керівників. Від їх злагоджених дій залежить успіх їх підлеглих, а у випадку з армійцями – успіх виконання бойових завдань на передовій Донбасу”, – підсумувала Калмикова.


Переглядів: 572

Останні новини