Ілюстрація з календаря Фонду «Повернись живим» стала татуюванням на руці ветерана і журналіста

Ілюстрація з календаря Фонду «Повернись живим» стала татуюванням на руці ветерана і журналіста


Ветеран війни на Донбасі, вимушений переселенець, спецкор телеканалу «Україна» Олександр Махов зробив татуювання у вигляді зображення однієї зі сторінок благодійного календаря Фонду «Повернись живим».

Сьогодні, 1 лютого, на руці журналіста з’явився «покемон» – «ПКМ – Пулемет Калашникова модернизированный». Дата, до речі, була обрана невипадково – саме «покемон» зображений у лютому на календарі, зробленому у вигляді військового словника.

Спеціально для журналіста та ветерана художник Олександр Ком’яхов зробив апгрейд своєї ілюстрації і додав «покемону» більш грізного виду. Коли воював на передовій, телевізійник змінив мікрофон саме на кулемет.

Нагадаємо, цьогорічний календар показує, що війна калічить навіть слова. Через художні образи «Повернись живим» показує феномен військових неологізмів та вплив війни на мову. Благодійний календар на наступний рік зроблений у форматі військового словника, де кожна сторінка – це ілюстрація слів, які використовують українські військові та які змінили своє значення за останні роки. «Покемон», «дашка», «мишка», «пташка», «таблетка» – далеко не повний список неологізмів з військової мови, які Фонд продемонстрував широкому загалу.


Переглядів: 389

Останні новини