Follow our new website →

www.comebackalive.in.ua

Тести, захисне обладнання та апарати ШВЛ – в Міноборони відзвітували про протидію COVID-19 в ЗСУ

Тести, захисне обладнання та апарати ШВЛ – в Міноборони відзвітували про протидію COVID-19 в ЗСУ


3250 експрес-тестів на COVID-19, майже 100 тисяч респіраторів різних рівнів захисту та понад мільйон медичних масок. У Міноборони звітують про готовність протидіяти поширенню коронавісрусу в армії, водночас станом на 8 червня хворобу виявили у 142 військових.

Про це під час брифінгу в Укрінформ повідомив головний санітарний лікар Міноборони Сергій Моргун.

“На даний момент медичну службу забезпечено: масками хірургічними медичними – 1 250 000 шт; респіраторами класу FFP3 – 60 000 шт; респіраторами класу FFP2 – 33 000 шт; експрес-тестами на COVID-19 – 3250 шт; захисних окулярів – 1400 шт. А також очікується поставка 27 апаратів штучної вентиляції легень”, – повідомив Моргун.

За інформацією Моргуна, система охорони здоров’я в системі ЗСУ готова впоратись із масовим надходженням хворих військовослужбовців. В місцях несення служби проводиться повний комплекс протиепідемічних заходів, в тому числі і дезінфекційних на КПП, в туалетах, душових, пунктах харчування тощо.

Водночас, згідно з повідомленням командування Медичних Сил ЗСУ станом на ранок 8 червня у Збройних силах України зареєстровано 142 випадка захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, зокрема за минулу добу інфекцію без симптомів виявили у працівника ЗСУ з Дніпропетровської області. Всього від початку пандемії від коронавірусу померли 4, одужали 143 людини. На ізоляції перебувають 618 військових. Серед них у 44-х у найближчі три доби спливає термін ізоляції.

Нагадаємо, в травні БФ «Повернись живим» спільно з Міністерством закордонних справ закупив захисні костюми та реагенти для проведення ПЛР-тестів на коронавірус для Медичних Сил ЗСУ. Загальна сума допомоги склала понад 1 мільйон 750 тисяч гривень. Крім того, аналітичний відділ фонду розробив звіт із чітким алгоритмом дій для протидії поширенню коронавірусу в ЗСУ. Загальна сума коштів, залучена фондом на боротьбу з коронавірусом в армії сягнула майже 4 мільйони гривень.

Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам розповідати ще більше новин, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні.

Останні новини:


Переглядів: 422

Останні новини