«Ми продовжуємо співпрацю з Україною»: міністр у справах ветеранів Хорватії

«Ми продовжуємо співпрацю з Україною»: міністр у справах ветеранів Хорватії


Міністерство у справах ветеранів Хорватії та України і далі співпрацюватимуть заради допомоги ветеранам війни та постраждалим внаслідок бойових дій

Про це під час свого відеозвернення на ІІІ Міжнародному волонтерському та ветеранському форумі повідомив віцепрем’єр-міністр, міністр у справах ветеранів Республіки Хорватія Томо Медвед.

«Мені дуже приємно, що ми продовжуємо співпрацю, розпочату ще в 2016 році через обмін знань та досвіду, а також надання Україні допомоги для встановлення ефективної системи піклування над ветеранами війни та постраждалими внаслідок бойових дій, – заявив Томо Медвед. – Проведено навчальні українсько-хорватські семінари на чисельні теми, зокрема встановлення законодавчих меж реалізації статусних та матеріальних прав для учасників бойових дій і постраждалих внаслідок війни, медична реабілітація, моделі пошуку осіб зниклих безвісти, реалізація програм навчання та працевлаштування, напрями співпраці з громадськими організаціями ветеранів, а також підготовка Національної програми психосоціальної та медичної допомоги учасникам бойових дій та постраждалим внаслідок війни».

Він зазначив, що хорватська сторона завжди із задоволенням  приймає українські делегації та фахівців, ділиться знаннями та досвідом, що набули та мали можливість вже багато разів застосувати.

«У цих заходах ми разом відвідали Національний центр з питань психічних травм, меморіальні місця у місті Вуковарі, Будинок хорватських ветеранів, проводили зустрічі з хорватськими фахівцями, організаціями хорватських ветеранів та інвалідів війни першої групи. Минулого року ми підписали Меморандум про співпрацю Міністерства у справах ветеранів Республіки Хорватія та  міністерства у справах ветеранів України у галузі піклування над ветеранами», – сказав міністр у справах ветеранів Республіки Хорватія.

Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні.

За його словами, на підставі Меморандуму Україна та Хорватія продовжують співпрацю, а «працевлаштування, підприємництво і соціалізація продовжують бути важливими складовими у галузі піклування над ветеранами».

Нагадаємо, 23 серпня в Києві у Мистецькому арсеналі відбувається ІІІ Міжнародний волонтерський та ветеранський форум «Там, де ми – там Україна». Цьогоріч тема форуму – ветеранський бізнес та менторство. Пряму трансляцію заходу можна дивитися на сторінці фонду «Повернись живим».  

Головне фото: кадр відео

Останні новини:


Переглядів: 438

Останні новини