На Іграх Нескорених 2020 головною буде реабілітація, а не спортивний результат

На Іграх Нескорених 2020 головною буде реабілітація, а не спортивний результат


Цього року головним критерієм відбору до збірної України на Іграх Нескорених 2020 у Гаазі буде реабілітація. Цей критерій поміж усіх чотирьох (реабілітація, ставлення, спортивна етика, спортивний результат) займає найбільшу частину – 40%, а спортивний результат найменшу – усього 10%. За словами організаторів, учасники майбутніх Ігор Нескорених мають по-справжньому потребувати реабілітації, і знати про два важливих запитання:

  • Який ефект з точки зору реабілітації кандидат отримає від участі в Іграх Нескорених?
  • Як Ігри допоможуть його відновленню та одужанню?

«Акценти відбору, – каже Тарас Шпук, представник фонду «Повернись живим» на Іграх Нескорених, – встановлюють організатори Ігор на чолі з принцом Гаррі. Я вважаю позитивним, що відбір буде проходити саме за цими критеріями. Адже цього року шанси потрапити до збірної, як у професійних спортсменів-ветеранів, так як і у звичайних ветеранів, рівні.  Зараз все залежить від ветеранів та їхнього бажання потрапити на Ігри. Саме рівність всіх учасників відбору і буде основною мотивацією військових брати участь у відборах. Я впевнений, що спортивна реабілітація змінить не одне життя ветерана ще до формування збірної України».

Нагадаємо, в Україні стартував відбір до збірної на Іграх Нескорених 2020. Наступного року нашу країну представлятимуть 20, а не 15 ветеранів, як було у 2018 році.

Подати заявку на відбір до збірної України на Invictus Games 2020 можна до 20 липня 2019 року тут: https://clc.to/sPGyDA

Деталі про критерії відбору до збірної, необхідні документи, графіки відбору в Одесі, Львові і Києві та іншу важливу інформацію шукайте тут:  https://clc.to/MJaegQ


Переглядів: 234

Останні новини